9

Ermail – Opinie i SKARGI – zarabianie poprzez czytanie reklam

Ermail to serwis umożliwiający zarabianie pieniędzy podczas oglądania reklam wysyłanych na adres mailowy. Wysokość zarobków jest to uzależniona przede wszystkim od ilości reklam, które każdego dnia pojawiają się w serwisie. Serwis cieszy się sporym zainteresowaniem i zarabianie na tej platformie wydaje się być bardzo efektowne i świetnie nadaje się na dodatkowe źródło dochodu.

W serwisie za każdego przeczytanego eRmaila otrzymujesz 1zł. Za polecenie innym nowym użytkownikom można zarobioną kwotę potroić. Za samą rejestrację można otrzymać 20zł na start.

W przypadku eRmaila serwis jest wypłacalny i nie ma opóźnień w związku z wypłatą środków, dużym plusem jest także sprawne działanie supportu. Problemem jednak jest wysoki próg wypłat, ze względu na to, że środki można wypłacić dopiero od 200zł.

Średnio 2 razy na dzień otrzymujemy na naszą skrzynkę mailową link, w który należy kliknąć i w tym czasie nasze konto na eRmail jest zasilane kwotą od kilku groszy, nawet do złotówki.

Podsumowując, zarabiając na eRmail otrzymujesz:

 • 20 zł za zarejestrowanie się
 • Do 1 zł za każdy eRmail
 • Możliwość zwiększenia zysków do 200%
 • Przegląd Promocji, Nowości, Produktów oraz Usług na polskim rynku
 • Do 20zł za ankietę
[kkstarratings]
 
Przeczytaj również:  Neobux - Opinie i SKARGI - zarabianie przez klikanie w reklamy
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 9 comments
Grzegorz - 30 czerwca 2017

Czy ktoś z Was korzysta z tej strony? Jest ona wypłacalna?

 

Reply
  Teresa - 11 października 2017

  Ja korzystam od bardzo dawna i już kilka razy wypłaciłam pieniędze. Może nie są to jakieś wielkie kwoty, ale zawsze coś, zwłaszcza,że nie trzeba się przy tym namęczyć.

   

  Reply
GUMIŚ - 26 lipca 2017

Zarejestrowałem się 31 stycznia 2014. Uzbierałem 180zł. Do tej pory wypłacali 0,20gr za każdy przeczytany eRmail. Teraz płacą 0,02gr. To nie żart w takim tempie uzbieram za trzy lata. Nie słyszałem aby ktoś miał z tego kasę. Oszuści.

 

Reply
Ewa - 30 sierpnia 2017

Czy ktoś się jeszcze wypowie? Czytałam wiele skrajnych opinii i już sama nie wiem co mam myśleć o Ermail

 

Reply
Eryk - 19 września 2017

Witam, ponawiam temat. Czy ktoś dostał wypłatę?

 

Reply
Janusz - 9 października 2017

Czytając opinie innych, można wywnioskować,że macie mieszane uczucia co do Ermail. Mam ochotę się zarejestrować i wypełniać ankiety, ale nie wiem czy jest to opłacalne. Ciekawi mnie fakt, czy można cokolwiek na tym zarobić i ile potrzeba czasu na to,żeby wypłacić pierwsze pieniądze.

 

Reply
Sara - 10 października 2017

Hej 🙂 Ja jestem na Ermail zarejestrowana od kwietnia i zarobiłam 130 zł. Niby niewiele, ale jednak zawsze coś 🙂

 

Reply
tomek - 22 października 2017

no wlasnie, nie mowcie o zarobkach tego co macie na stronie w portwelu tylko o realnych wyplatach. 95% ludzi na necie mowi ze zarabia a nie wyplacilo jeszcze nawet tylko juz liczą że mają to co jest na stronie. a uzbierac kwote do wyplaty to masakra, mam wrazenie ze im wiecej masz, tym mniej reklam, mniej płacą i czekają aż sie srodki przeterminują. dla mnie to naciąganie

 

Reply
  kaja23 - 9 listopada 2017

  Ja na razie zbieram pieniądze, już mi się trochę uzbierało, ale nadal dostaje email i nabijam. Poczekam jeszcze chwilę i wtedy spróbuje wypłacić.

   

  Reply

Leave a Reply: