Getresponse – Autoresponder do e-mail marketingu

 • Aktualizacja: kwiecień 2024
  • 3
  email marketing

  Czym jest GetResponse?

  GetResponse to obecnie jedna z najlepszych platform do e-mail marketingu, jakie dostępne są na rynku polskim. 

  To narzędzie wykorzystywane jest zarówno przez małe firmy, które zaczynają dopiero swoje pierwsze kroki, ale także wykorzystywany jest od lat przez średnie jak i duże przedsiębiorstwa, które codziennie wysyłają newslettery do swoich czytelników i klientów.

  Firma GetResponse dostępna jest już w 21 językach i działa w 180 krajach na całym świecie. 

  W Polsce została uruchomiona w czerwcu 2010 r. i do dzisiaj zdobyła już tysiące użytkowników.

  Wykorzystywana jest zarówno przez firmy, ale także przez indywidualne osoby takie jak blogerzy, YouTuberzy oraz inne osoby, które zajmują się marketingiem internetowym czy też budują swoją bazę odbiorców.

  Co oferuje GetResponse?

  GetResponse to przede wszystkim autoresponder, w którym możemy ustawić automatyczne wiadomości, które będą wysyłane do osób zapisanych na naszą listę adresową.

  Kiedyś najczęściej autoresponder używany był do tego, aby zbudować bazę czytelników, którzy zapisywali się na newsletter.

  Obecnie system do e-mail marketingu jest znacznie bardziej zaawansowany i posiada różnego rodzaju rozwiązania, które idealnie nadają się do zastosowania w wielu różnych firmach.

  Przydatność

  Bardzo dobrym rozwiązaniem jest GetResponse w momencie, gdy chcemy stworzyć jakiś kurs internetowy, gdyż możemy ustawić wiadomości cykliczne wysyłane codziennie lub co 2 dni z kolejnymi lekcjami do naszych kursantów.

  Raz napisana i ustawiona kolejka wiadomości pozwoli nam oszczędzić mnóstwo czasu bez jakiejkolwiek naszej dalszej pracy.

  Kreator Stron

  GetResponse posiada również kreator stron Landing Page.

  Dzięki temu możemy stworzyć świetnie wyglądające strony przechwytujące, które pozwalają nam budować bazę adresową. 

  Fachowo każdą osobę, która zapisze się na naszą listę nazywamy leadem.

  Webinary

  W pakiecie możemy także zakupić webinary, dzięki czemu możemy tworzyć spotkania czy też szkolenia online i łączyć się z wieloma użytkownikami jednocześnie.

  W ten sposób oszczędzamy mnóstwo czasu i pieniędzy, gdybyśmy chcieli spotkać się ze wszystkimi w jednym miejscu lokalnie.

  Ankiety

  Możemy także tworzyć ankiety, które idealnie nadają się do tego, aby sprawdzać czego oczekuje od nas rynek.

  Prowadząc sklep możemy zapytać naszych klientów, jakich produktów potrzebują, czego dokładnie szukają, w czym możemy pomóc i dzięki temu kolejne kampanie przygotujemy już precyzyjnie, wiedząc czego potrzebują nasi klienci i czego potrzebuje nasz rynek.

  Statystyki

  Po każdym wysłanym mailu mamy do swojej dyspozycji różnego rodzaju statystyki między innymi takie jak otwieralność naszego maila oraz klikalność w link, który umieściliśmy wiadomości. 

  Dodatkowo również możemy sprawdzić, o której godzinie został otwarty mail przez osobę zapisaną na naszą listę, jak również, o której został kliknięty link wiadomości.

  Pakiety

  W GetResponse mamy do wyboru różne pakiety, które możemy zakupić, a nawet istnieje okres próbny, gdzie przez 30 dni możemy za darmo przetestować funkcje, jakie oferuje nam ta firma.

  Dodatkowo pracownicy stworzyli różnego rodzaju poradniki wideo, dzięki czemu możemy sami szybko nauczyć się obsługi i zacząć tworzyć kampanię, które będą przynosić nam profity.

  Bazy adresowe

  Bazy adresowe, które zbudujemy dzięki GetResponse będziemy mogli eksportować do innego narzędzia, jak również możemy zaimportować naszą własną bazę adresową i bez problemu wysyłać mailing, newsletter i czy inne ważne informacje, które chcemy przekazać dla naszej listy. 

  Nie musimy także martwić się szablonami maili, ponieważ mamy już tam gotowe do wykorzystania szablony i z pewnością znajdziemy w naszej branży odpowiednie wzory, które idealnie będą pasować do naszej marki.

  Zespół ekspertów

  Na koniec warto również wspomnieć, że GetResponse posiada wykfalifikowany zespół ekspertów, którzy zajmują się obsługą klienta za pomocą wiadomości e-mail infolinii lub czatu, dzięki czemu w każdej chwili, kiedy tylko potrzebujemy pomocy możemy ją natychmiast otrzymać.

  Jeżeli więc poszukujesz dobrego autorespondera oraz narzędzi do e-mail marketingu, to GetResponse może okazać się najlepszym rozwiązaniem, który przyniesie ci mnóstwo korzyści.


  Wiesz więcej o GetResponse? Zostaw komentarz poniżej.


  Oceń post!
  [Oceny: 0 Średnia: 0]

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.

  1. Korzystam z getresponse już dobre kilka miesięcy i bardzo mi to usprawniło pracę z mailami. Zajmuje się propagowaniem produktów w mojej firmie i szukałem gotowego narzędzi, w którym otrzymam listę odbiorców i narzędzia do mailingu, otrzymałem wszystko czego mi trzeba było za rozsądne pieniądze, polecam!

  2. Również jestem klientem getresponse i do tej pory mogę o nich mówić w samych superlatywach! Szybki kontakt, korzystne ceny i prosta obsługa.

  3. Korzystam z pakietu PRO, w którym oprócz bazy 5000 emaili mam możliwość zrobienia webinary na 100 uczestników.

  {"email":"Adres Email nieprawidłowy","url":"Nieprawidłowy adres strony WWW","required":"Wypełnij wymagane pole"}