8

Zarabianie na ankietach – 3 firmy, które wypłacają, nawet 30 zł / h

Wypełnianie ankiet online to świetny sposób na podreperowanie domowego budżetu zarówno dla osób pracujących zdalnie w domu, jak i dla pracowników etatowych. Nie jest do tego potrzebne doświadczenie, a jedynie trochę wolnego czasu. Aby zyskać gwarancję ciągłości zleceń i dobrych stawek, warto zainteresować się 3 poniższymi serwisami.

3 firmy, dzięki którym zarobisz na wypełnianiu ankiet.

Myiyo to sprawdzona i doświadczona międzynarodowa firma oferująca wiele możliwości zarabiania, wypełnianie ankiet to jedna z nich. Serwis ceniony jest m.in. za atrakcyjne stawki – za jedną ankietę można dostać nawet 10 zł. Co więcej – ankiety są dostępne w języku polskim. Wypełnienie jednej zajmuje średnio od 5 do 25 minut – na ogół jest tak, że im dłuższa ankieta, tym wyższe wynagrodzenie. Działania użytkownika są przeliczane na punkty, a dopiero te na pieniądze – wypłatę można zlecić po osiągnięciu progu 20 tys. punktów.


Imasonline to firma polska. Zaproszenia do ankiet wysyłane są na podany przy rejestracji adres e-mailowy. Jedno badanie – w zależności od tematyki – trwa do 30 minut, zwykle mieści się w przedziale od 10 do 20 minut. Użytkownik zbiera punkty – za jedną ankietę dostaje się przeciętnie od 35 do 60 punktów, przy czym 1 punkt to 0,10 zł. Niezbędna do wypłaty ilość punktów to 300. Punkty można też wymienić na cele wpłatę na cel charytatywny – wtedy potrzeba ich minimum 200. W przypadku nie zakwalifikowania się do badania użytkownik również otrzymuje punkty.


Swpanel to jeszcze jeden polski serwis z ankietowymi badaniami online. Udostępnia ankiety na różne tematy – w zależności od stopnia trudności wypełnienie jednej trwa kilka minut lub nawet pół godziny. Użytkownik zdobywa punkty, które zamienia na wypłatę lub nagrody fundowane przez zleceniodawców badań, firmy partnerskie oraz przez serwis. Wymagane minimum do zdobycia to 100 Students Points warte 50 zł. Zwykle wynagrodzenie za 1 ankietę wynosi od 3 do 6 punktów, co w przeliczeniu na złotówki daje od 1,50 zł do 3 zł. Za plus panelu postrzegany jest m.in. niski współczynnik odrzucenia.

Przeczytaj również:  ClixSense - Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł
[kkstarratings]
 
admin
 

Zarabianiem przez internet zajmuje się od 2005 roku. Na tym blogu znajdziesz sposoby aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze przez internet i nie tylko... :) Jest to mój autorski blog o biznesie internetowym, podróżach, stylu życia i spełnianiu marzeń. Polub nas na Facebooku i wpisz się do newslettera aby być na bieżąco.

Click Here to Leave a Comment Below 8 comments
Grzegorz - 30 czerwca 2017

Czy ktoś z Was wypłacał już pieniądze z powyższych stron? Jakieś opinie?

 

Reply
    Kazik - 10 października 2017

    MYIYO! Najlepsza inwestycja czasu 😀

     

    Reply
Tomek - 30 sierpnia 2017

Wypłacałem z Myiyo i wszystko ok, polecam.

 

Reply
Kamil - 5 października 2017

Ja również wypłacałeł z Myiyo i jestem zadowolona, jest to bezpieczna platforma i daje spore możliwości zarobku.

 

Reply
Bartosz - 11 października 2017

Ja polecam Swpanel. Ankiety dostaje bardzo często. Punkty zbiera się sprawnie, wszystko jest jak najbardziej uczciwe. Mam za sobą pierwszą wypłatę, polecam 🙂

 

Reply
mala_stokrotka - 3 stycznia 2018

Z tym tytułem,to trochę przesadziliście xD Kokosów nigdzie nie ma,ale mogę polecić stronę gdzie zarabia się na wypełnianiu ankiet -Myiyo. Uczciwa i można „kilka groszy” skubnąć 😉

 

Reply
kasiamasia - 9 stycznia 2018

Widziałam,że dużo osób pytało pod innymi artykułami jaki jest próg wiekowy i czy można rejestrować się od 16 lat na portalach, gdzie można zarobić i ostatnio natrafiłam na informację,że na Swpanel można już od 13 lat 😉

 

Reply
Piotr - 31 stycznia 2018

Witam mam pytanie czy zarabiac mozna tylko na jednym serwisie z ankietami czy na wielu?

 

Reply

Leave a Reply: