Toluna – Panel z ankietami

Zarabianie przez internet

Komentarze

Jeżeli chcesz rozpocząć zarabianie w sieci, czyli we własnym domu, zdecydowanie powinieneś rozpocząć od wypełniania ankiet. Sposób ten polega na tym, że wypełniasz proste ankiety dotyczące życia, lub bieżących wydarzeń na świecie i otrzymujesz w zamian punkty, które następnie możesz wymienić na gotówkę. Ponadto duża część serwisów pozwala zebrane punkty wymienić na atrakcyjne nagrody. Jednym z portali umożliwiających zarabianie na ankietach jest Toluna. Czy warto się w nim zarejestrować?

Kliknij tutaj aby się zarejestrować w Toluna

Czym jest Toluna?

Toluna nie jest stricte portalem umożliwiającym zarabianie, a serwisem społecznościowym, dzięki któremu nie tylko dorobisz do swojej pensji, ale również poznasz nowych znajomych, czy wymienisz się opinią na dany temat z innymi użytkownikami. Twórcy platformy postawili bardzo duży nacisk na funkcje społecznościowe, dzięki czemu są one bardzo mocno rozbudowane.

Każdy użytkownik, w zamian za wypełnienie ankiety otrzymuje odpowiednią ilość punktów. Mogą być one wymienione w Centrum nagród na nagrodę rzeczową z wybranego sklepu lub gotówkę, która niemal natychmiast przelewana jest na konto użytkownika. Co zasługuje na uznanie to fakt, że punkty za daną ankietę dopisywane są natychmiast po zatwierdzeniu formularza ankiety. Dzięki temu możesz je wykorzystać już po zebraniu odpowiedniej sumy.

toluna ankiety opinia

Jak zarejestrować się w Toluna?

Kliknij tutaj aby się zarejestrować w Toluna

Rejestracja w platformie możliwa jest na dwa sposoby: poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego lub za pomocą konta w serwisie Facebook. Jako że drugi sposób wymaga jedynie zalogowania do serwisu społecznościowego, szerzej omówimy pierwszy.

Jak już wcześniej mówiliśmy, rejestracja w Toluna odbywa się za pomocą specjalnego formularza. Musisz wpisać w nim swoje szczegółowe dane osobowe, a także dane użytkownika, ponieważ będą one potrzebne zarówno do przydzielania dostępnych ankiet, jak i logowania. Ponadto po zatwierdzeniu rejestracji jesteś zobowiązany do wypełnienia krótkiej, niepłatnej ankiety zawierającej pytania na Twój temat. Służy ona tworzeniu statystyk użytkowników, a także lepszemu dopasowaniu wyświetlanych w panelu ankiet.

Sprawdź:   Click2Pay

Toluna – Opinie użytkowników

Opinie o Toluna są różne. Wielu użytkowników chwali program za bardzo szybki system wypłat, czy różnorodne ankiety. Osoby zwracające uwagę na funkcje społecznościowe również je chwalą. Regularnie organizowane są konkursy, a zarejestrowanym użytkownikom do dyspozycji oddane jest forum, czy moduł pojedynków. Z kolei osoby niezadowolone z poziomu serwisu podkreślają fakt, że ankiet nie jest dużo i często się one powtarzają.

Toluna jest jednym z wielu serwisów umożliwiających zarabianie na ankietach. Jednak to, co wyróżnia akurat ten portal to fakt, że płatności wynagrodzenia realizowane są szybko, a wybrane nagrody wysyłane są niemal natychmiast. Osobom, które decydują się zarejestrować w Toluna, może jednak przeszkadzać, że ankiety mogą się powtarzać. Na uznanie bez wątpienia zasługują moduły społecznościowe pozytywnie działające na atmosferę pomiędzy użytkownikami.

Kliknij tutaj aby się zarejestrować w Toluna

Zapraszamy do pisania swoich opinii o Toluna w komentarzu poniżej.

Napisz komentarz

Getresponse - Funkcjonalności autorespondera do e-mail marketingu
Toluna – Panel z ankietami
Korzyści z pracy zdalnej w domu
iSay - Panel z ankietami
Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami
Toluna – Panel z ankietami
GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach
ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł
MYIYO
NeoBux
Skrill
Neteller
PayPal
Click2Pay
Imas OnLine