Wypełnianie ankiet to jeden z najlepszych sposobów na dorobienie dodatkowych funduszy. W zamian za odpowiedzi na pytania i podzielenie się własną opinię zyskujemy środki, które możemy wypłacić i cieszyć się zarobkiem. Cały proces nie jest trudny, ankiety mogą wykonywać wszystkie osoby a na rynku działa wiele podobnych portali. Jednym i z nich jest SW Panel, który oferuje taki sposób zarabiania. Sw Panel jest niezależną Polską agencją badawczą, która przeprowadza ankiety i umożliwia zarabianie na ich wypełnianiu.

Panel tworzą ją specjaliści socjologowie, programiści i badacze co zapewnia duży profesjonalizm. Schemat funkcjonowania panelu jest prosty. Umożliwia on z jednej strony tworzenie ankiet i przeprowadzanie programów badawczych a z drugiej strony wypełnianie ankiet za pieniądze. Łączenie tych dwóch grup użytkowników daje wiele satysfakcji zarówno badaczom, jak i osobom, które chcą zarobić. Ankiety wypełnia się za Students Points, które można wymienić na gotówkę i wypłacić. Codziennie wypełnia się w serwisie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy badań, a od początku funkcjonowania serwisu przeprowadzono ich 13 milionów. Firma współpracuje z wieloma znanymi markami, dla których realizowała badania. Są nimi min:

 • Intel
 • Asus
 • Rzecznik praw dziecka
 • Bosch

Ankiety można wypełniać, jeśli mamy skończone 13 lat co jest bardzo dobrym rozwiązaniem i umożliwia dorabianie nie tylko osobom pełnoletnim.

Jak można zarabiać ?

Sposobem, w jaki można zarabiać na SW Panel — jest wypełnianie ankiet. Są one w języku polskim i dotyczą różnych dziedzin życia. Wypełnienie ankiet zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od poziomu trudności i zaawansowania. Ankiety tworzone są przez różne osoby i firmy, dlatego są tak zróżnicowane. Za ankiety oprócz pieniędzy możemy otrzymać gadżety, akcesoria czy vouchery. Nieregularnie pojawiają się także nagrody w postaci wycieczek czy bonów do sklepów internetowych. Ankiety możemy wybierać dowolnie a zarobione punkty, które możemy wymienić na fundusze — nie tracą ważności. Badania wymagają podawania tylko takich danych, które analizowane są zbiorczo i nie pozwalają na zidentyfikowanie konkretnej osoby.

Sprawdź:   Ysense (ClixSense) – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł

Opinie o SW Panel

Jedną z ważniejszych rzeczy, która decyduje o wyborze panelu — jest opinia o nim. W ten sposób możemy dowiedzieć się — jak działa i czy jest wiarygodny. Opinie wśród użytkowników o SW Panel są bardzo pozytywne. Jest to projekt, który zbiera najlepsze oceny a osoby, które z niego korzystają, wypowiadają się o nim bardzo dobrze. Opinie te pochodzą z wielu niezależnych źródeł od wielu osób. Na popularność tego panelu składa się kilka czynników. Pierwszym jest prostota i szybkość zarabiania. Do kolejnych należy wiarygodność i solidność SW Panel. Prezentuje on wysoki poziom funkcjonalności i profesjonalne podejście do użytkowników.

SW panel tak jak każdy inny panel badawczy posiada plusy i minusy. Do plusów zaliczyć możemy:

 • prostota obsługi
 • szybkość działania serwisu i zarabiania
 • wiarygodność
 • ciekawe ankiety

Minusy:

 • niektóre badania mogą wypełniać tylko osoby, które należą do grupy docelowej
 • punkty Social Points, które otrzymujemy nie są przeważnie przydatne

Jak się zarejestrować ?

Proces rejestracji na SW Panel przebiega szybko i intuicyjnie. Aby go rozpocząć, należy wejść na stronę główną i wybrać przycisk „Zarejestruj się” umieszczony w prawej górnej części strony. Rejestracji możemy dokonać na 3 sposoby. Pierwszy z nich odbywa się poprzez podanie adresu e-mail i jego potwierdzenie a dwa kolejne poprzez Facebook i Google+. Po wybraniu metody wpisujemy dane i w ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymujemy potwierdzenie rejestracji na e-mail lub jesteśmy przenoszeni do systemu, jeśli decydujemy się na opcje serwisu społecznościowego.

Jak zarabiać w SW Panel — krok po kroku

Pierwszym krokiem, aby wypełniać ankiety, po zalogowaniu jest wybranie przycisku „Baza Ankiet — Wypełnij ankiety”. Po wejściu w tą zakładkę naszym oczom ukaże się spis ankiet. Znajdziemy tam informacje o temacie badania oraz stawce i liczbie dostępnych badań. Wystarczy wybrać opcję „Wypełnij” i zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do badania. Kolejne kroki są proste i intuicyjne. Wystarczy odpowiedzieć na pytania i zaznaczyć konkretne opcje. Aby uzupełnić ankiety, niewymagane jest dodatkowe oprogramowanie czy instalowanie programów na komputerze. Cały proces odbywa się po wejściu na stronę internetową i zalogowanie się na swoje konto.

Sprawdź:   Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami

Sw Panel jest jednym z najlepszych paneli badawczych, które umożliwia zarabianie pieniędzy. Dużym plusem jest prostota serwisu. Nie musimy znać się na tej tematyce lub mieć zaawansowanych umiejętności, aby wypełniać ankiety. Jednym z powodów, dla którego SW Panel jest tak popularny wśród użytkowników, jest wiarygodność. Świadczą o niej firmy, z którymi współpracuje i bezproblemowy proces wypłacania zarobionych środków. Strona internetowa ma też nowoczesną grafikę, która ułatwia korzystanie z panelu.Serwis jest idealnym sposobem na zarobienie dodatkowych środków w łatwy i szybki sposób. Zapraszamy do rejestracji.


  7 Komentarzy do wpisu "SWPanel – Panel z ankietami"

  • Blast

   Na swpanel zbieramy tak zwane social points, za wypełnianie ankiet i logowanie. Za codzienne logowanie się do serwisu możemy otrzymać 1 socialpoint, a za ankiety różnie, zazwyczaj od 1-3. Punkty można wymieniać na nagrody lub pieniądze.

  • Silver33

   Bardzo fajne ankiety z branży technicznej. To mnie ciekawi, więc wypełnianie takich ankiet i dzielenie się opinią na temat produktów to nic trudnego, sama przyjemność.

  • Mikołaj

   Używam swpanel i zarabiam na nim już jakiś czas. Polecam

  • Asriab

   Ile już zrobiliście na tym panelu?

   • Hubert

    ponad 50zł a Ty?

  • Kamil

   Chciałem się podzielić swoją opinią na temat swpanel. Jest to strona internetowa z ankietami, które wypełniamy online. Za każdą wypełnioną ankietę dostawałem nagrodę, na razie zebrałem ponad 30zł, za niedługo pierwszy raz wypłacę pieniądze. Nie sprawia mi to żadnych problemów, jak mam wolny czas to zarabiam w ten sposób.

  • Muriki

   Super jest ta strona, podoba mi się wygląd i funkcjonowanie. Łatwo się połapać jak zacząć zarabiac na niej.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.