Wypełnianie ankiet to jeden z najlepszych sposobów na dorobienie dodatkowych funduszy. W zamian za odpowiedzi na pytania i podzielenie się własną opinię zyskujemy środki, które możemy wypłacić i cieszyć się zarobkiem. Cały proces nie jest trudny, ankiety mogą wykonywać wszystkie osoby a na rynku działa wiele podobnych portali. Jednym i z nich jest SW Panel, który oferuje taki sposób zarabiania. Sw Panel jest niezależną Polską agencją badawczą, która przeprowadza ankiety i umożliwia zarabianie na ich wypełnianiu.

Panel tworzą ją specjaliści socjologowie, programiści i badacze co zapewnia duży profesjonalizm. Schemat funkcjonowania panelu jest prosty. Umożliwia on z jednej strony tworzenie ankiet i przeprowadzanie programów badawczych a z drugiej strony wypełnianie ankiet za pieniądze. Łączenie tych dwóch grup użytkowników daje wiele satysfakcji zarówno badaczom, jak i osobom, które chcą zarobić. Ankiety wypełnia się za Students Points, które można wymienić na gotówkę i wypłacić. Codziennie wypełnia się w serwisie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy badań, a od początku funkcjonowania serwisu przeprowadzono ich 13 milionów. Firma współpracuje z wieloma znanymi markami, dla których realizowała badania. Są nimi min:

 • Intel
 • Asus
 • Rzecznik praw dziecka
 • Bosch

Ankiety można wypełniać, jeśli mamy skończone 13 lat co jest bardzo dobrym rozwiązaniem i umożliwia dorabianie nie tylko osobom pełnoletnim.

Jak można zarabiać ?

Sposobem, w jaki można zarabiać na SW Panel — jest wypełnianie ankiet. Są one w języku polskim i dotyczą różnych dziedzin życia. Wypełnienie ankiet zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od poziomu trudności i zaawansowania. Ankiety tworzone są przez różne osoby i firmy, dlatego są tak zróżnicowane. Za ankiety oprócz pieniędzy możemy otrzymać gadżety, akcesoria czy vouchery. Nieregularnie pojawiają się także nagrody w postaci wycieczek czy bonów do sklepów internetowych. Ankiety możemy wybierać dowolnie a zarobione punkty, które możemy wymienić na fundusze — nie tracą ważności. Badania wymagają podawania tylko takich danych, które analizowane są zbiorczo i nie pozwalają na zidentyfikowanie konkretnej osoby.

Sprawdź:   Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami

Opinie o SW Panel

Jedną z ważniejszych rzeczy, która decyduje o wyborze panelu — jest opinia o nim. W ten sposób możemy dowiedzieć się — jak działa i czy jest wiarygodny. Opinie wśród użytkowników o SW Panel są bardzo pozytywne. Jest to projekt, który zbiera najlepsze oceny a osoby, które z niego korzystają, wypowiadają się o nim bardzo dobrze. Opinie te pochodzą z wielu niezależnych źródeł od wielu osób. Na popularność tego panelu składa się kilka czynników. Pierwszym jest prostota i szybkość zarabiania. Do kolejnych należy wiarygodność i solidność SW Panel. Prezentuje on wysoki poziom funkcjonalności i profesjonalne podejście do użytkowników.

SW panel tak jak każdy inny panel badawczy posiada plusy i minusy. Do plusów zaliczyć możemy:

 • prostota obsługi
 • szybkość działania serwisu i zarabiania
 • wiarygodność
 • ciekawe ankiety

Minusy:

 • niektóre badania mogą wypełniać tylko osoby, które należą do grupy docelowej
 • punkty Social Points, które otrzymujemy nie są przeważnie przydatne

Jak się zarejestrować ?

Proces rejestracji na SW Panel przebiega szybko i intuicyjnie. Aby go rozpocząć, należy wejść na stronę główną i wybrać przycisk „Zarejestruj się” umieszczony w prawej górnej części strony. Rejestracji możemy dokonać na 3 sposoby. Pierwszy z nich odbywa się poprzez podanie adresu e-mail i jego potwierdzenie a dwa kolejne poprzez Facebook i Google+. Po wybraniu metody wpisujemy dane i w ciągu kilkudziesięciu sekund otrzymujemy potwierdzenie rejestracji na e-mail lub jesteśmy przenoszeni do systemu, jeśli decydujemy się na opcje serwisu społecznościowego.

Jak zarabiać w SW Panel — krok po kroku

Pierwszym krokiem, aby wypełniać ankiety, po zalogowaniu jest wybranie przycisku „Baza Ankiet — Wypełnij ankiety”. Po wejściu w tą zakładkę naszym oczom ukaże się spis ankiet. Znajdziemy tam informacje o temacie badania oraz stawce i liczbie dostępnych badań. Wystarczy wybrać opcję „Wypełnij” i zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do badania. Kolejne kroki są proste i intuicyjne. Wystarczy odpowiedzieć na pytania i zaznaczyć konkretne opcje. Aby uzupełnić ankiety, niewymagane jest dodatkowe oprogramowanie czy instalowanie programów na komputerze. Cały proces odbywa się po wejściu na stronę internetową i zalogowanie się na swoje konto.

Sprawdź:   iSay - Panel z ankietami

Sw Panel jest jednym z najlepszych paneli badawczych, które umożliwia zarabianie pieniędzy. Dużym plusem jest prostota serwisu. Nie musimy znać się na tej tematyce lub mieć zaawansowanych umiejętności, aby wypełniać ankiety. Jednym z powodów, dla którego SW Panel jest tak popularny wśród użytkowników, jest wiarygodność. Świadczą o niej firmy, z którymi współpracuje i bezproblemowy proces wypłacania zarobionych środków. Strona internetowa ma też nowoczesną grafikę, która ułatwia korzystanie z panelu.Serwis jest idealnym sposobem na zarobienie dodatkowych środków w łatwy i szybki sposób. Zapraszamy do rejestracji.

Dodaj ocenę

  5 Komentarzy do wpisu "SWPanel – Panel z ankietami"

  • Blast

   Na swpanel zbieramy tak zwane social points, za wypełnianie ankiet i logowanie. Za codzienne logowanie się do serwisu możemy otrzymać 1 socialpoint, a za ankiety różnie, zazwyczaj od 1-3. Punkty można wymieniać na nagrody lub pieniądze.

  • Silver33

   Bardzo fajne ankiety z branży technicznej. To mnie ciekawi, więc wypełnianie takich ankiet i dzielenie się opinią na temat produktów to nic trudnego, sama przyjemność.

  • Mikołaj

   Używam swpanel i zarabiam na nim już jakiś czas. Polecam

  • Asriab

   Ile już zrobiliście na tym panelu?

   • Hubert

    ponad 50zł a Ty?

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.