W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje źródła dodatkowego zarobku, wpływ na to ma zapewne niestabilna sytuacja finansowa, zbyt niskie dochody, bądź ich całkowity brak, jak również nagłe potrzeby. Na przeciw takim osobom powstały platformy internetowe, dzięki którym bez wychodzenia z domu możemy uzyskać dodatkową gotówkę, między innymi po przez wypełnianie ankiet online. Platform tych jest wiele, natomiast w niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu platformę Świat Opinii. Serdecznie zapraszamy!

1. Co to jest Świat Opinii?

Świat Opinii to nic innego jak platforma internetowa, dzięki której mamy możliwość uzyskania dodatkowej gotówki oraz  prezentów, po przez wypełnianie ankiet. Świat Opinii prowadzi płatne ankiety w trzydziestu dwóch krajach.

2. Przydatne informacje

# Oficjalny adres strony: https://www.swiatopinii.pl/pl-pl

# Metody zarabiania: Wypełnianie ankiet przez internet, otrzymanie w zamian pieniędzy, bądź zamiana punktów na prezenty. Punkty, które otrzymasz będą uzależnione od włożonego przez Ciebie wysiłku, jak również o tematu danej ankiety.

# Czy ten program wywiązuje się z regulaminu?: Owszem, wywiązuje się.

# Język stron: W zależności od kraju i języka, który nas interesuje, gdyż jak zostało powyżej wspomniane strona ta prowadzi płatne ankiety w 32 krajach, natomiast językiem docelowym jest język polski.

# Czy zarabianie w tym programie jest w pełni legalne?: Owszem, zarabianie w tym programie jest w pełni legalne i bezpieczne.

# Czy uczestnictwo jest darmowe?: Uczestnictwo w programie jest w pełni darmowe i nie ma żadnych ukrytych kosztów. W każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

# Kto jest właścicielem strony?: Survey Sampling International LLC.

# Minimum do wypłaty: Przy wpłacie na konto Paypal, bądź zamianie na bon podarunkowy minimalna kwota do wypłaty wynosi 100 punktów. Z kolei, jeżeli wykorzystać na kartę prezentową to minimalna kwota do wypłaty wynosi 50 punktów. 

Sprawdź:   Toluna – Panel z ankietami

# Czas oczekiwania na wypłatę: Jeżeli zdecydujesz się na przelew na konto PayPal to czas oczekiwania będzie wynosił do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zleciłeś wypłatę. Z kolei, jeżeli zdecydujesz się na bon podarunkowy to otrzymasz go w ciągu 24 godzin, od chwili wykonania takiej dyspozycji.

3. Ile można zarobić za wypełnienie poszczególnej ankiety oraz jak często mamy możliwość ich wypełniania?

                   Otóż częstotliwość wypełniania ankiet uzależniona jest od tego, w jakiej częstotliwości podsyła je nam platforma. Otóż częstotliwość otrzymywanych ankiet uzależniona jest od naszych zainteresowań, które opisywaliśmy podczas rejestracji. Warto jest więc pamiętać, aby wszelkie informacje podawać zgodnie z prawdą. Aczkolwiek średnio trzech tygodniowo możemy się spodziewać. Za wypełnienie pojedynczej ankiety otrzymamy od 10 do 100 punktów. 

4. Zlecenie wypłaty, jak zrealizować uzyskane punkty za ankiety?

 Otóż uzyskane punkty za wypełnione ankiety można zrealizować na kilka sposobów:

# PayPal: Po uzyskaniu minimum 100 punktów

# Bon podarunkowy z Zalando: Po uzyskaniu minimum 100 punktów

# Inne bony podarunkowe: Po uzyskaniu minimum 50 punktów

5. Jak się zarejestrować do platformy?

Aby się zarejestrować wystarczy wejść na stronę internetową www.swiatopinii.pl, następnie kliknąć na zakładkę „dołącz teraz”. Klikając w tę zakładkę w następnej kolejności będziemy musieli wpisać swoje imię i nazwisko, płeć, jak również adres e-mail. 

6. Czy ta strona naprawdę płaci za wypełnianie ankiet?

Owszem, strona Świat Opinii naprawdę płaci za wypełnianie ankiet, nie ma również problemów z wymienianiem punktów na prezenty. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Jest to praca, którą może wykonywać praktycznie każdy, kto ma samozaparcie i dysponuje czasem do pracy w domu. 

7. Świat opinii – Opinie o portalu na forum

Sprawdź:   GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach

Większość osób, którze dotychczas korzystały z platformy płatnych ankiet Świat Opinii, wyrażały swoją aprobatę, aczkolwiek tak jak wszędzie, znalazły się również takie osoby, które nie były za bardzo zadowolone z funkcjonowania tej platformy z wielu przyczyn. Otóż według zdania tych osób, Świat Opinii przysyła swoim użytkownikom zbyt mało ankiet w przeciągu miesiąca, co skutkuje niską zdobywalnością punktów, a przysyłane ankiety były bardzo nisko oceniane. Osoby te twierdziły również, iż nie do wszystkich proponowanych ankiet da się zakwalifikować, a to według z nich mija się z celem takiej platformy, a największym problemem jest niski potencjał zarobkowy. Z kolei, jeżeli chodzi o zalety platformy Świat Opinii to w większości użytkowników przemiawa opinia, iż jest to platforma ta jest bezpieczna i godna polecenia innym potencjalnym użytkownikom. Na opiniowanie takie ma wpływ przede wszystkim wypłacalność, która jest zawsze na czas. Wpłaty są szybko realizowane, jeżeli chodzi o przelewy na PayPal. Są one znacznie szybciej realizowane niż do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zlecono wypłatę. A więc należy to zaliczyć, jako duży plus. Do plusów należy zaliczyć również długoletnie doświadczenie na rynku ankiet online, a co za tym idzie dużą stabilności i bezpieczeństwo. 


Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.