4

Skrill

Najpopularniejszą formą składania depozytów pieniężnych są przelewy bankowe, choć w ostatnich latach na szczyt wspina się Skrill umożliwia szybkie transakcje internetowe z bukmacherami jednak w przypadku tego operatora pojawiają się prowizje w zależności od dokonywanej transakcji.

Skrill to portfel, z którego sam mam przyjemność korzystać podczas grania na walutach (FOREX). Można powiedzieć, że środki pojawiają się natychmiast u brokera i nie zdarzają się żadne opóźnienia w transakcjach, podobnie z transakcjami do innych użytkowników; również nie zauważyłem problemów.

Konto jest oczywiście bez żadnych opłat, co do samych prowizji są w zależności od deponowanych na skrillu środków i brana jest pod uwagę wartość procentowa w zależności czy środki są deponowane zwykłym przelewem czy jakąś natychmiastową formą płatności. Szczegóły odnośnie kosztów depozytu dostępne są pod adresem https://www.skrill.com/pl/oplaty/

Do konta można zamówić na życzenie kartę skrill master card i opłata na rok to 10 euro. Żeby zamówić kartę prepaidową konieczne jest podanie wszystkich danych osobowych i poczekać około dwóch tygodni, w ekstremalnych przypadkach do trzech.

[kkstarratings]

 
Przeczytaj również:  Myiyo - Opinie i Poradnik. Zarabianie na ankietach.
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 4 comments
Robert - 19 września 2017

Ktoś wypowie się na temat Skrilla?

 

Reply
Gacek - 5 października 2017

Czy to jest bezpieczne? Ktoś się wypowie?

 

Reply
    wicekR - 15 stycznia 2018

    Jest bezpieczne! Zakładasz konto i w zależności od stopnia weryfikacji masz założony zawsze limit na transakcje ( widzisz to w zakładce swojego konta) Bez obaw.

     

    Reply
fantasia - 3 stycznia 2018

Do zalet mogę zaliczyć to,że bezpieczeństwo logowania zapewnia system szyfrowania i jest to jeden z najpopularniejszych portfeli internetowych.

 

Reply

Leave a Reply: