Najpopularniejszą formą składania depozytów pieniężnych są przelewy bankowe, choć w ostatnich latach na szczyt wspina się Skrill umożliwia szybkie transakcje internetowe z bukmacherami jednak w przypadku tego operatora pojawiają się prowizje w zależności od dokonywanej transakcji.

Skrill to portfel, z którego sam mam przyjemność korzystać podczas grania na walutach (FOREX). Można powiedzieć, że środki pojawiają się natychmiast u brokera i nie zdarzają się żadne opóźnienia w transakcjach, podobnie z transakcjami do innych użytkowników; również nie zauważyłem problemów.

Konto jest oczywiście bez żadnych opłat, co do samych prowizji są w zależności od deponowanych na skrillu środków i brana jest pod uwagę wartość procentowa w zależności czy środki są deponowane zwykłym przelewem czy jakąś natychmiastową formą płatności. Szczegóły odnośnie kosztów depozytu dostępne są pod adresem https://www.skrill.com/pl/oplaty/

Do konta można zamówić na życzenie kartę skrill master card i opłata na rok to 10 euro. Żeby zamówić kartę prepaidową konieczne jest podanie wszystkich danych osobowych i poczekać około dwóch tygodni, w ekstremalnych przypadkach do trzech.

Sprawdź:   iSay - Panel z ankietami

  2 Komentarze do wpisu "Skrill"

  • Odin

   Korzystam ze skrilla już jakiś czas i często mi się przydaje. Wszystkie płatności na rynkach walutowych robię za pomocą skrilla i nie miałem problemów z płatnościami.

  • Cars

   Nie miałem żadnych problemów z używaniem skrilla, wręcz przeciwnie, zawsze spełniał moje oczekiwania. Polecam skrill opinie bardzo dobre.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.