System PayPal, czyli jeden z bardziej znanych systemów transakcyjnych popularnych praktycznie na całym świecie. Saldo można doładowywać bezpośrednio z konta bankowego bez dodatkowych kosztów, czyli na przykład prowizji.

Deponować środki można z różnych źródeł, może to być karta płatnicza, może być przelew bezpośrednio z konta bankowego. Podczas deponowania środków nie trzeba podawać swoich danych osobowych i tym samym ujawniać swojej tożsamości. Kontrahenci lub administratorzy sklepów internetowych także nie widzą tożsamości osoby kupującej dany przedmiot. Można powiedzieć, że konta PayPal są całkowicie anonimowe i wystarczy tylko adres mailowy aby takie konto posiadać.

Same transakcje odbywają się poprzez dosłownie jedno kliknięcie i logowanie do systemu poprzez podanie swojego adresu mailowego do konta i hasła. PayPal może pochwalić się naprawdę olbrzymią liczbą użytkowników, na chwilę obecną jest to szacunkowo około 100 milionów aktywnych kont, z których codziennie dokonywane są milionowe transakcje.

Sprawdź:   Ysense (ClixSense) – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł

  3 Komentarze do wpisu "PayPal"

  • Patryk

   Paypal pozwala mi płacić za zakupy w Chinach. Jest to najlepszy sposób dla kogoś, kto ma konto bankowe bądź kartę. Wystarczy połączyć ją z kontem paypal i płacić w dowolnej walucie.

  • Witek

   Paypal to najbardziej znany serwis umożliwiający płatności na całym świecie. W USA jest on bardziej popularny niż przelewy bankowe i częściej używany. Sam korzystam już od kilku dobrych lat i do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.

  • Karmel

   Trochę duża prowizja za przewalutowanie, nie wydaje się Wam? Zastanawia mnie, czy można wpłacić tam od razu dolary za pomocą jakiegoś kantora online? Ktoś próbował?

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.