2

Paypal

System PayPal, czyli jeden z bardziej znanych systemów transakcyjnych popularnych praktycznie na całym świecie. Saldo można doładowywać bezpośrednio z konta bankowego bez dodatkowych kosztów, czyli na przykład prowizji.

Deponować środki można z różnych źródeł, może to być karta płatnicza, może być przelew bezpośrednio z konta bankowego. Podczas deponowania środków nie trzeba podawać swoich danych osobowych i tym samym ujawniać swojej tożsamości. Kontrahenci lub administratorzy sklepów internetowych także nie widzą tożsamości osoby kupującej dany przedmiot. Można powiedzieć, że konta PayPal są całkowicie anonimowe i wystarczy tylko adres mailowy aby takie konto posiadać.

Same transakcje odbywają się poprzez dosłownie jedno kliknięcie i logowanie do systemu poprzez podanie swojego adresu mailowego do konta i hasła. PayPal może pochwalić się naprawdę olbrzymią liczbą użytkowników, na chwilę obecną jest to szacunkowo około 100 milionów aktywnych kont, z których codziennie dokonywane są milionowe transakcje.

[kkstarratings]

 
Przeczytaj również:  Imas OnLine
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Wiktoria_21 - 4 lipca 2017

Co sądzicie o korzystaniu z konta Pay Pal? Polecacie?

 

Reply
    mavizo - 3 stycznia 2018

    System PayPal, jest jednym z bardziej znanych systemów transakcyjnych na całym świecie, korzysta z niego bardzo dużo osób. Jeszcze nie spotkałam się z negatywnymi opiniami.

     

    Reply

Leave a Reply: