Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami

Zarabianie przez internet

Komentarze

Zarabianie w internecie, w przeciwieństwie do lat wcześniejszych, staje się coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób przekonuje się, iż jest prosty i bezpieczny sposób zarabiania dodatkowej gotówki, a ilość poświęconego czasu przekłada się na ilość wynagrodzenia. Obecnie na rynku można znaleźć wiele platform internetowych, które w swoim działaniu oferują zarobek internetowy. Natomiast niniejszy artykuł zostanie skupiony na działalności Opinie.pl, tak aby bardziej przybliżyć Państwu zakres działania tej platformy.

Opinie.pl jest wypłacalne i warto się zarejestrować. Kliknij tutaj aby się zarejestrować w 30 sekund.

opinie.pl panel z ankietami opinie

Co to takiego Opinie.pl?

Opinie.pl to platforma internetowa, która funkcjonuje od 2007 roku. Umożliwia ona osobom zainteresowanym zarobkiem wypełniać ankiety online, za które otrzymuje się specjalne punkty, adekwatne do poświęconego czasu pracy. Punkty takie wymienia się następnie na wynagrodzenie.

Informacje praktyczne

– 110 000 aktywnych użytkowników

– 500 000 ankiet realizowanych rocznie

– ankiety dotyczą badań marketingowych oraz badań społecznych

– Panel Manager, jako silnik platformy

– profesjonalna weryfikacja panelistów oraz monitoring ankiet

– priorytetem jest ochrona danych osobowych panelistów

Jak można zarabiać?

Aby zarabiać wystarczy wybrać odpowiednią tematykę ankiet, dostosowaną do naszych zainteresowań.

Opinie o Opinia.pl

Platforma Opinia.pl ma wiele wystawionych opinii, do jednych z nich należą:

~”Szukałem sposobu na dodatkowy zarobek w internecie, gdyż moja pensja była niewystarczająca, aby zaspokoić wszystkie moje materialne potrzeby, które wynikają w ciągu całego miesiąca. Początkowo podchodziłem do tego tematu dość sceptycznie, gdy obawiałem się o kwestię późniejszego rozliczenia i inne sprawy z tym związane. Na szczęście wszystko poszło tak jak powinno i szczerze polecam. Zarobek jest prosty, ale nie oszukujmy się, nikt za darmo nic nam nie da. Wystarczy odrobina samodyscypliny i będzie ok.”

~”Mam 19 lat, niedawno skończyłam szkołę średnią i chciałam sobie trochę dorobić na wakacje. Szczerze to nie chciałam iśc do żadnego sklepu spożywczego, czy na produkcję, bo po prostu się do tego nie nadaję. Poszukałam więc troche w internecie i znalazłam platformę Opinie.pl. Był to strzał w dziesiątkę, bo nie muszę codziennie wychodzić rano na ósmą do pracy. Tyle ile czasu poświęcę, to tyle tak na prawdę zarobię. Zresztą mi zależy wyłącznie na zarobku, jeżeli chodzi o kwestię wybrania się na wakację. Od października i tak wybieram się na studia. Aczkolwiek zapewne będę kontynuowała wypełnianie ankiet na tej platformie, gdyż mogę to robić kiedy tylko mam na to ochotę.”

Sprawdź:   Toluna – Panel z ankietami

~”Próbowałem już chwytać się różnych zajęć, które dają możliwość zarobku w domu, ale platforma Opinie.pl chyba najbardziej mnie zadowoliła. Mogę wypełniać ankiety kiedy chcę, gdzie chcę, a wszystko odbywa się bez stresu. Nie ma również żadnych opóźnień, jeżeli chodzi o przelew. Zresztą pieniądze można wypłacać nie tylko przelewem, aczkolwiek dla mnie ten sposób jest po prostu najwygodniejszy. I to chyba tyle. Każdy musi się sam przekonać. Tak chyba będzie najprościej.”

Plusy i minusy

Do plusów przede wszystkim można zaliczyć takie kwestie jak:

– możliwość wyboru tematyki ankiet, dopasowanych do naszych zainteresowań

– sprawny kontakt z administratorami platformy, w razie jakichkolwiek pytań

– brak opóźnień w otrzymywanym wynagrodzeniu

– duża ilość dostępnych ankiet

Z kolei do minusów należy zaliczyć przede wszystkim:

– duża ilość użytkowników (panelistów)

Jak się zarejestrować na Opinie.pl?

Aby w odpowiedni sposób dokonać rejestraci należy w następującej kolejności:

– Należy wejść na stronę internetową. Zarejestruj się w Opinie.pl tutaj

– Następnie na stronie startowej pojawia się w centralnym punkcie opcja rejestracji nowego użytkownika (panelisty)

– Gdy wejdziemy na opcję rejestracji pojawią nam się kolejne dwie opcje do wyboru: „wypełnię formularz teraz” oraz „wypełnię formularz później”. Gdy zdecydujemy się na opcję „wypełnię formularz teraz” to strona od razu przekierunkuje nas na opis własnej osoby. Do opisu takiego należy przykładowo wybór płci, którą reprezentujemy. Z kolei, jeżeli zdecydujemy się na wybór opcji „wypełnię formularz później” to podając adres e-mail platforma wyśle nam zaproszenie do współpracy, dzięki czemu dalszych kroków będziemy mogli dokonać w późniejszym terminie.

– Na adres e-mail się wysyłany link aktywacyjny do konta. W związku z czym ostatnim krokiem jest zalogowanie się na podany adres e-mail i kliknięcie w link. Następnie należy zalogować się do platformy i swobodnie korzystać z jej zasobów.

Sprawdź:   GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach

Jak zarabiać w Opinie.pl?

Platforma Opinie.pl charakteryzuje się dużą elastycznością, jeżeli chodzi o wypełniania ankiet przez swoich panelistów. Otóż ankiety można wypełniać w dowolnym czasie i na każdym urządzeniu. Niezależnie czy jest to komputer, czy telefon komórkowy. Tak więc, aby zacząć zbierać punkty, które następnie zostaną zamienione na wynagrodzenie, należy wybrać odpowiedni zakres ankiet, które będą dostosowane do naszych zainteresować, a następnie skrupulatnie je wypełnić. Co istotne, punkty i wynagrodzenie pieniężne można również przeznaczyć na fundacje pożytku publicznego, gdyż platforma daje taką możliwość swym panelistom.

W dzisiejszych czasach, gdy wynagrodzenia pracowników nie są zadowalające wiele osób poszukuje dodatkowego zajęcia bez potrzeby wychodzenia z domu. Platforma Opinie.pl taki sposób swoim użytkownikom umożliwia. Jest to z pewnością łatwy, szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób zarabiania pieniędzy. W związku z powyższym wszyscy, którzy są zainteresowni podjęciem współpracy, serdecznie zapraszam.

Napisz komentarz

Getresponse - Funkcjonalności autorespondera do e-mail marketingu
Toluna – Panel z ankietami
Korzyści z pracy zdalnej w domu
iSay - Panel z ankietami
Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami
Toluna – Panel z ankietami
GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach
ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł
MYIYO
NeoBux
Skrill
Neteller
PayPal
Click2Pay
Imas OnLine