Neteller jest drugim pod kątem popularności portfelem internetowym, a jednocześnie najlepszym dla graczy zakładów. Natychmiastowe, bardzo bezpieczne i bezpłatne przelewy pieniężne za pomocą Neteller to znakomity sposób na wysyłanie pieniędzy, nie tylko lokalnie ale do dowolnego kraju na świecie.

Neteller czyli szybkość i bezpieczeństwo przede wszystkim. Pozwala na szybkie wypłaty i wpłaty na przykład w przypadku pokerzystów online. Usługa umożliwia proste i szybkie przelewanie środków pomiędzy coraz liczniejszymi internetowymi usułgodawcami. Po założeniu i potwierdzeniu konta wykonanie przelewu na Twoje konto pokerowe lub inne potrwa tylko kilka sekund.

Konto Neteller można zasilać na kilka sposobów, poniżej dostępne sposoby deponowania środków i prowizje od tych transakcji.

Oprócz możliwości darmowego deponowania środków Neteller oferuje także kartę płatniczą Net+, która także jest darmowa. Wpłat i wypłat za pomocą karty można dokonywać na całym świecie, podobnie w przypadku transakcji płatniczych.

Dodaj ocenę
Sprawdź:   Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami

    1 Komentarz do wpisu "Neteller"

    • Dawid

      Korzystam z Netellera, bo mogę płacić gdzie chce za darmo. Nawet na zagranicznych stronach na których nie mogę zrobić zwykłego przelewu jest dostępna płatność z Netellera, więc daje mi to dużo możliwości.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.