6

Neobux – Opinie i SKARGI – zarabianie przez klikanie w reklamy

NeoBux to kolejny serwis, który umożliwia zarabianie przez klikanie w reklamy. Strona słynie z wysokiej wypłacalności i jest już dość długo na rynku bo od 2008 roku. W przeciwieństwie na przykład do ermaila prób wypłat jest niski ponieważ wypłacać zgromadzone na koncie środki możemy już od 2$.

Wypłaty realizowane są na konta PayPal, Payza, Skrill i Neteller. Strona dostępna jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim. Oczywiście rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe, nie ma jednak bonusów na start za samą rejestrację.

NeoBux daje możliwość rejestracji użytkownikom z całego świata, w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Ograniczenia są jeśli chodzi o ilość kont ponieważ możemy założyć tylko jedno takie konto, w przypadku większej ilości kont zostaną zwyczajnie zawieszone.

Rejestracji konta można dokonać praktycznie w pięć minut. Trzeba podać tylko kilka podstawowych danych takich jak nazwa użytkownika, hasło, email i datę urodzenia. Po zatwierdzeniu tych danych otrzymujemy link aktywacyjny, w który należy kliknąć i można zaczynać zarabianie na klikaniu w reklamy.

Aby zacząć zarabiać w NEOBUX kliknij tutaj i przejdź do strony rejestracyjnej

A następnie wypełnij podstawowe dane tj. nazwę użytkownika, hasło, e-mail, datę urodzenia i przepisz kod z obrazka.

Dziennie możemy otrzymać co najmniej 15 reklam i koszt minimalny każdej to 0,001$, a maksymalny 0,0005$ za kliknięcie.

Podsumowując NeoBux to przede wszystkim niski próg wypłat, błyskawiczne wypłaty środków z konta i dużo pozytywnych opinii na temat tej platformy co czyni ten program bardzo zaufanym.

Neobux – Opinie i SKARGI – zarabianie przez klikanie w reklamy
5 (100%) 7 votes

Przeczytaj również:  Paypal
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 6 comments
Krak - 28 czerwca 2017

Podzieli się ktoś swoją opinią o Neobux? Warto się zarejestrować? Program jest wypłacalny?

Reply
    Kates - 28 czerwca 2017

    Mam konto w Neobuxie od 3 miesięcy, testowałam wypłatę i otrzymałam środki więc polecam! 🙂 Ale warto się zarejestrować również w Myiyo oraz Clixsense.

    Reply
Karol - 3 lipca 2017

Czy to prawda,że po 3 miesiącach nieobecności w Neobuxie usuną nam konto?

Reply
Roman - 30 sierpnia 2017

Czy ktoś wypłacał już pieniądze z Neobuxie?

Reply
Gośka - 19 września 2017

Czy można coś zarobić na neobuxie?

Reply

Leave a Reply: