NeoBux to kolejny serwis, który umożliwia zarabianie przez klikanie w reklamy. Strona słynie z wysokiej wypłacalności i jest już dość długo na rynku bo od 2008 roku. W przeciwieństwie na przykład do ermaila prób wypłat jest niski ponieważ wypłacać zgromadzone na koncie środki możemy już od 2$.

Wypłaty realizowane są na konta PayPal, Payza, Skrill i Neteller. Strona dostępna jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim. Oczywiście rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe, nie ma jednak bonusów na start za samą rejestrację.

NeoBux daje możliwość rejestracji użytkownikom z całego świata, w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Ograniczenia są jeśli chodzi o ilość kont ponieważ możemy założyć tylko jedno takie konto, w przypadku większej ilości kont zostaną zwyczajnie zawieszone.

Rejestracji konta można dokonać praktycznie w pięć minut. Trzeba podać tylko kilka podstawowych danych takich jak nazwa użytkownika, hasło, email i datę urodzenia. Po zatwierdzeniu tych danych otrzymujemy link aktywacyjny, w który należy kliknąć i można zaczynać zarabianie na klikaniu w reklamy.

Aby zacząć zarabiać w NEOBUX kliknij tutaj i przejdź do strony rejestracyjnej

A następnie wypełnij podstawowe dane tj. nazwę użytkownika, hasło, e-mail, datę urodzenia i przepisz kod z obrazka.

 

Dziennie możemy otrzymać co najmniej 15 reklam i koszt minimalny każdej to 0,001$, a maksymalny 0,0005$ za kliknięcie.

Podsumowując NeoBux to przede wszystkim niski próg wypłat, błyskawiczne wypłaty środków z konta i dużo pozytywnych opinii na temat tej platformy co czyni ten program bardzo zaufanym.

Sprawdź:   Click2Pay

  5 Komentarzy do wpisu "NeoBux"

  • Gumi

   Czy może być coś prostszego niż klikanie w reklamy? Chyba nie ma nic łatwiejszego jeśli chodzi o zarabianie w internecie, więc jeśli dopiero zaczynasz, to jest to idealny sposób dla Ciebie. Sam zaczynałem od klikania w reklamy a teraz wypełniam też ankiety i zarabiam na tym niemałe pieniądze.

  • Udi

   Wypłata środków od 2$, to bardzo mały próg i szybko możemy wypłacić pieniądze. Na Neobux dostajemy pieniądze za klikanie w reklamy, nie dużo, ale z czasem uzbiera się kwota która zadowoli każdego 🙂

  • Kuba

   Nie ma nic prostszego, zgadzam się, ale czasami te kwoty przerażają, bo za jedno kliknięcie mamy 0,002 $ jak dobrze rozumiem?

   • Ylok

    Różnie to jest, ale genralnie stawki nie są duże. Za to jest ich dość dużo, więc o to nie trzeba się martwić.

  • Stanis

   Zarejestrowałem się na neobux i chciałbym więcej kasy zgarnąć, co mam zrobić?

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.