MYIYO to międzynarodowy portal, na którym możemy zarabiać pieniądze — wypełniając ankiety. Główna zasada działania MYIYO jest podobna do innych tego typu portali, ale wyróżnia się solidnością i wielkością firmy na tle konkurentów. Swoją siedzibę ma w Niemczech w Düsseldorfie, skąd koordynuje wszystkie badania. Marka działa na rynku już od ponad 10 lat, a w tym czasie może pochwalić się wykonaniem milionów ankiet na całym świecie oraz tysiącami programów badawczych. MYIYO zostało założone przez mowebresearch. Grupa ta spełnia wysokie normy ochrony danych osobowych różnych częściach świata, co daje jej dużą wiarygodność.

MYIYO posiada polską wersję, która nie jest tłumaczeniem, a profesjonalnie przygotowanym portalem. Znacznie ułatwia to korzystanie z serwisu. MYIYO jest dostępny w takich krajach jak:

 • Brazylia, Argentyna, Meksyk
 • Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania
 • RPA, Turcja

Za wypełnienie jednej ankiety wynagrodzenie wynosi średnio od 3 do 5 zł.

Za wypełnienie ankiety na koncie użytkownika zostają naliczone specjalne punkty, które są następnie przeliczane na euro. 1 000 punktów to 1 euro. W zależności od rodzaju ankiety (czyli od jej tematyki i długości) użytkownik otrzymuje od 0,5 Euro do 10 Euro (czyli od 500 do 10 000 punktów) . Po uzbieraniu 20 Euro (20 000 punktów) może zostać zlecona wypłata. Wypłata następuje za pośrednictwem systemu płatności PayPal.

MYIYO daje użytkownikom bardzo duże możliwości, między innymi dodatkowy dochód, którego dużo osób poszukuje bez skutku, możemy zarabiać wtedy kiedy chcemy 24h bez wychodzenia z domu i przede wszystkim nie musimy czekać w nieskończoność na wypłatę środków, ponieważ wypłaty realizowane są przez PayPal i trafiają do nas natychmiast po zleceniu wypłaty. Rejestracja jak i korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Poniżej informacje jak krok po kroku przystąpić do procesu rejestracji.

Sprawdź:   SWPanel - Panel z ankietami

Jak można zarabiać ?

Głównym sposobem zarabiania na MYIYO jest wypełnianie ankiet. Serwis ten jest ukierunkowany na ten rodzaj zarobku i nie oferuje innych możliwości jak klikanie w reklamy czy podobne zadania. Jest to dużą zaletą, gdyż wszystko jest czytelne i proste. Samo wypełnianie ankiet nie jest trudne i poradzą sobie z nim nawet osoby nieznające się na nowych technologiach.

Opinia o MYIYO

Serwis MYIYO jest jednym z najlepiej ocenianych paneli badawczych na świecie. Pierwszym powodem, dla którego tak się dzieje, jest ogromny zasięg i poprawne funkcjonowanie serwisu w wielu krajach. Zadowoleni użytkownicy z różnych kontynentów udowadniają, że można zaufać tej marce. Kolejnym powodem pozytywnych opinii jest sposób funkcjonowania. Proces wypełnienia ankiet przebiega szybko i sprawnie a nowoczesny design strony internetowej ułatwia korzystanie z niej. Dobre opinie dotyczą też systemu wypłacania zarobionych środków. Prób nie jest duży, a zlecona wypłata bardzo szybko trafia do portfela panelisty.

Dobre opinie znaleźć można w wielu niezależnych miejscach, co gwarantuje wiarygodność popularności. Portal jest bardzo ceniony we wszystkich krajach, gdzie jest obecny, co również dużo mówi o MYIYO.

Plusy i minusy

MYIYO to bardzo interesujący i jeden z głównych portali oferujących płatne wypełnianie ankiet. Poniżej przedstawiamy w skrócie jego plusy i minusy, które dotyczą funkcjonowania, ogólnej opinii czy sposobu zarabiania. Do plusów zaliczymy:

 • wiarygodność firmy
 • komfortowe użytkowanie serwisu
 • niski próg wypłaty wynagrodzenia

Do minusów zaliczyć możemy:

 • weryfikacje ankiet, która czasem może nastąpić po zakończeniu całego badania
 • jak przy wszystkich tego typu serwisach małą ilość dziennych ankiet

Jak się zarejestrować – krok po kroku opis

Proces rejestracji zaczynamy od wejścia na stronę internetową MYIYO. Następnie należy przeciągnąć zawartość nieco w dół lub wybrać przycisk „Rejestruj” w prawym górnym rogu. W tym momencie należy wypełnić informacje o nas, czyli podać imię, nazwisko, wiek, płeć i adres e-mail. Po uzupełnieniu tych danych zatwierdzamy formularz i czekamy, aż na naszą skrzynkę pocztową dotrze e-mail. W jego treści znajdziemy link, w który trzeba kliknąć, aby potwierdzić rejestracje.

Sprawdź:   Neteller

Po tych czynnościach mamy aktywne konto w serwisie i możemy rozpocząć zarabianie pieniędzy. Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut i nie jest on kłopotliwy. Po dokonaniu rejestracji należy podać jeszcze kilka informacji o naszej pracy czy zainteresowaniach, aby panel dostarczał nam odpowiednie ankiety.

Jak zarabiać w MYIYO

Proces wypełniania ankiet jest prosty i bardzo czytelny. Jeśli Pojawi się nowe badanie, zostaniemy poinformowani o tym poprzez e-mail lub taka wiadomość pojawi się w serwisie. Po przejściu do zakładki „Ankiety” ujrzymy wszystkie aktywne badania, w których możemy wziąć udział i te, które już wygasły. Po wybraniu konkretnej oferty jesteśmy przenoszeni do specjalnego panelu, w którym zaznaczymy odpowiednie opcje i tak przebiega całe badanie. Trwa ono zazwyczaj około kilku — kilkunastu minut, choć mogą zdarzyć się nieco dłuższe badania.

Nasze odpowiedzi przetwarzane są zbiorczo, co oznacza, że nie są przypisywane do naszej osoby i nie będą wykorzystywane w innym niż statystycznym celu. Pełna anonimowość umożliwia rzetelne udzielanie odpowiedzi na pytania bez obawy, że nasze zdanie zostanie gdzie zapisane. Mamy również możliwość wyboru konkretnych ankiet w takich sposób, że możemy dobierać je do własnych zainteresowań czy preferencji. Wstępna selekcja odbywa się na podstawie podanych danych, a aktualne badania możemy odrzucić lub zaakceptować.

MYIYO jest jednym z największych i najbardziej znanych portali ankietowych na świecie. Możemy na nim zarabiać dodatkowe fundusze, a renoma marki daje gwarancje wypłacalność. Samo użytkowanie również jest bardzo przystępne i proste. Jest to jeden z najlepszych tego typu serwisów i przypadnie z pewnością tym wszystkim do gustu, którzy chcą dorobić do pensji lub zarobić dodatkowe fundusze. Proces rejestracji jest darmowy i szybki a proces zarabiania bardzo komfortowy. Zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja w Myiyo

Aby zacząć zarabiać kliknij tutaj i przejdź do strony rejestracyjnej MYIYO.

Sprawdź:   MOBROG – Płatne ankiety

Krok 1 to podanie podstawowych danych takich jak imię, płeć, email i oczywiście hasło. Potem należy zaznaczyć akceptacje regulaminu serwisu i można przejść do kolejnego kroku klikając „Dalej”.

Krok 2 to dalsza część danych, a konkretnie kraj, data urodzenia i informację na temat zatrudnienia. Po podaniu tych kilku informacji można przejść do kolejnego kroku.

Krok 3 to dodanie do naszego profilu zdjęcia. Może to być format jpg lub png w zależności od tego co mamy akurat dostępne. Rozmiar zdjęcia ani jego proporcje nie mają znaczenia. Od razu po zakończeniu dodawania zdjęcia przychodzi na podany adres mailowy link aktywacyjny. Po pełnej aktywacji linkiem na naszej poczcie można już korzystać z serwisu i zarabiać.

Zapraszamy do komentowania wpisu i dzielenia się swoją opinią o MYIYO.


  3 Komentarze do wpisu "MYIYO"

  • quba

   Najlepsze ankiety w myiyo, a raczej najlepsze stawki, bo za jedną ankietę nawet kilkanaście złotych!

  • szybki

   Rejestracja na myiyo jest bardzo prosta i szybka. Po zalogowaniu możemy wypełniać ankiety za pieniądze, u mnie dostaje ankiety raz na kilka dni, choć różnie to bywa i za każdą dostaję kilka złotych. Mam nadzieje że szybko uzbieram do wypłaty.

  • Sebastian

   Udało mi się wypłacić pierwsze pieniądze z Myiyo. Wypełniłem ankiety dość długo, ale opłaciło się.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.