13

Myiyo – Opinie i Poradnik. Zarabianie na ankietach.

myiyo

MYIYO czyli platforma do zarabiania przez internet, która istnieje ponad 10 lat. Zostało na niej przeprowadzone kilkadziesiąt tysięcy ankiet i badań o  zróżnicowanej tematyce. Myiyo jest prostym portalem, gdzie zarabiamy kilka złotych poprzez wypełnianie ankiet. Za wypełnienie jednej ankiety wynagrodzenie wynosi średnio od 3 do 5 zł.

Za wypełnienie ankiety na koncie użytkownika zostają naliczone specjalne punkty, które są następnie przeliczane na euro. 1 000 punktów to 1 euro. W zależności od rodzaju ankiety (czyli od jej tematyki i długości) użytkownik otrzymuje od 0,5 Euro do 10 Euro (czyli od 500 do 10 000 punktów) . Po uzbieraniu 20 Euro (20 000 punktów) może zostać zlecona wypłata. Wypłata następuje za pośrednictwem systemu płatności PayPal.

MYIYO daje użytkownikom bardzo duże możliwości, między innymi dodatkowy dochód, którego dużo osób poszukuje bez skutku, możemy zarabiać wtedy kiedy chcemy 24h bez wychodzenia z domu i przede wszystkim nie musimy czekać w nieskończoność na wypłatę środków, ponieważ wypłaty realizowane są przez PayPal i trafiają do nas natychmiast po zleceniu wypłaty. Rejestracja jak i korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Poniżej informacje jak krok po kroku przystąpić do procesu rejestracji.

Dowód wypłaty z MYIYO:

Źródło: http://www.pracawsieci.net/myiyo-sposob-dodatkowy-zarobek-dla-kazdego/

Rejestracja w Myiyo

Aby zacząć zarabiać kliknij tutaj i przejdź do strony rejestracyjnej MYIYO.

Krok 1 to podanie podstawowych danych takich jak imię, płeć, email i oczywiście hasło. Potem należy zaznaczyć akceptacje regulaminu serwisu i można przejść do kolejnego kroku klikając „Dalej”.

 

Krok 2 to dalsza część danych, a konkretnie kraj, data urodzenia i informację na temat zatrudnienia. Po podaniu tych kilku informacji można przejść do kolejnego kroku.

Krok 3 to dodanie do naszego profilu zdjęcia. Może to być format jpg lub png w zależności od tego co mamy akurat dostępne. Rozmiar zdjęcia ani jego proporcje nie mają znaczenia. Od razu po zakończeniu dodawania zdjęcia przychodzi na podany adres mailowy link aktywacyjny. Po pełnej aktywacji linkiem na naszej poczcie można już korzystać z serwisu i zarabiać.

Przeczytaj również:  Click2Pay
 
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 13 comments
admin - 28 czerwca 2017

Zapraszamy do wyrażania opinii o MYIYO w komentarzach poniżej.

 

Reply
Szymon - 4 lipca 2017

Poradnik godny polecenia 🙂 Według mojej opinii, Myiyo to jeden z lepszych portali jeżeli chodzi o zarabianie na ankietach. Wypełnienie jednej ankiety to ok pół godziny, ale pieniądze z tego są dość dobre.

 

Reply
Wojtek - 30 sierpnia 2017

Ja również jestem zadowolony z Myiyo. Bardzo prosta rejestracja!

 

Reply
Tomasz - 19 września 2017

Rejestracja jest darmowa,a momencie kiedy uzbiera się punkty odpowiadające wartości 20 Euro, jest możliwość ich wypłacenia, więc myślę,że fajna opcja.

 

Reply
ewka - 5 października 2017

Bardzo fajny artykuł, fajnie wytłumaczone jak się do tego zabrać 🙂

 

Reply
KasienkaX - 9 października 2017

Hejka, mam pytanko 🙂 Czy udział w badaniach jest anonimowy? Zawsze mnie to zastanawiało, a nie wiem gdzie to sprawdzić 😛 Wydaje mi się, że tak,ale nie mam 100% pewności, dlatego proszę o odpowiedź na moje pytanie, Pozdrawiam Was bardzo 🙂

 

Reply
  mala27 - 9 listopada 2017

  Oczywiście,że anonimowy. Użytkownicy są poddawani anonimowej analizie z innymi uczestnikami ankiet, nigdy nic nie przecieka.

   

  Reply
Celinka - 10 października 2017

Artykuł bardzo fajnie opisany dla osób, które planują przygodę z Myiyo. Najlepsza platforma do zarabiania!:)

 

Reply
Fiona - 11 października 2017

Hej 🙂
Mam pytanie, zarejestrowałam się na MYIYO, wszystko przebiegło sprawnie, ale nie dostaje żadnych zaproszeń do ankiet… Czy jest możliwe,że coś źle zrobiłam źle?

 

Reply
Sylwester - 30 grudnia 2017

Czy osoba nieplnoletnia może zarejestrować się w serwisie?

 

Reply
malamyszka - 4 stycznia 2018

Co ile pojawiają się u Was ankiety? U mnie bywa tak,że czasem przez miesiąc nic nie ma,a nagle w jakimś tygodniu mam kilka. Od czego to zależy?

 

Reply
  xyzOy - 9 stycznia 2018

  Od niczego nie zależy. Taki mają system i wysyłają w różnych odstępach czasowych. 😉

   

  Reply
wonderwoman91 - 15 stycznia 2018

Mam pytanie odnośnie tego, jak usunąć konto z Myiyo?

 

Reply

Leave a Reply: