MOBROG Polska to firma specjalizująca się w badaniach opinii publicznej. Na łamach strony firmy możemy wypełniać różnego typu ankiety, które później służą do tworzenia wszelkiego typu raportów na temat preferencji, czy innych informacji dotyczących użytkowników Internetu. Warto zaznaczyć, że MOBROG jest filią niemieckiego przedsiębiorstwa SPLENDID RESEARCH GmBH. Zatem, czy warto się zarejestrować? Jakie są opinie na temat firmy?

Jak zarejestrować się w MOBROG?

Kliknij TUTAJ i zarejestruj się w MOBROG i zacznij zarabiać już teraz!

Rejestracja polega na wypełnieniu prostego formularza. Musisz podać w nim nie tylko swój adres e-mail, hasło, czy nazwę użytkownika niezbędne do późniejszego logowania, ale również dane takie, jak płeć, data urodzenia, wykształcenie, czy stan zatrudnienia. Informacje te mogą wydać się bardzo szczegółowe, jednak pozwalają na bardzo dobre dopasowanie ankiet w przyszłości.

Po zarejestrowaniu się możesz przejść do logowania, użyj do tego podanych w formularzu rejestracyjnym danych użytkownika. W tym momencie jest jeden z najważniejszych etapów rejestracji, a mianowicie uzupełnianie informacji w profilu. Pamiętaj, aby być bardzo szczegółowym, gdyż te dane również mają za zadanie pomóc w dopasowaniu ankiet, które będziesz później wypełniać. Muszą one być ściśle dopasowane, abyś identyfikował się ewentualną wiedzą w danym zakresie.

Plusy i minusy MOBROG

Plusy

 • bardzo prosty i krótki proces rejestracji,
 • dość dużo ankiet,
 • szybkie wypłaty.

Minusy

 • stosunkowo niskie stawki za ankietę

Opinie o MOBROG

O MOBROG, mimo niskich stawek w Internecie przewijają się dobre opinie. Użytkownicy doceniają krótką rejestrację, a także same ankiety, które są bardzo dobrze skonstruowane. Poniżej przytaczamy kilka opinii użytkowników serwisu.

„Z MOBROG korzystam od niedawna, ale bardzo mi się podoba. Wszystko jest bardzo zrozumiałe, a ankiety ciekawe. Wypełniam dziennie kilka sztuk i jest ok.”  – Robert

„Mogę polecić mobrog. Firma rzetelna, ankiet jest całkiem sporo, ale stawka nie powala. Mimo to wypełniam regularnie ankiety” – Marta

Sprawdź:   Epanel - Opinie o panelu ankiet.

„Nie wiem, co myśleć. Jak dla mnie ankiet jest mało i stawka jest niska. Na plus przemawia niski próg wypłaty i przejrzysty regulamin. Będę jeszcze testować” – Karol

MOBROG to znany wśród osób zarabiających na wypełnianiu ankiet portal. Charakteryzuje się on głównie przejrzystym regulaminem, a także łatwością obsługi. Wadą są natomiast niskie stawki za ankietę, dlatego też, aby móc dokonać wypłaty trzeba się nieco napracować. Mimo to MOBROG ma wielu zwolenników w naszym kraju.

Kliknij TUTAJ i zarejestruj się w MOBROG i zacznij zarabiać już teraz!


  5 Komentarzy do wpisu "MOBROG – Płatne ankiety"

  • Kazik

   Korzystam z Mobroga i wypełniam ankiety kilak razy w miesiącu. Mam też konta na innych stronach z ankietami i w ten sposób sobie dorabiam.

  • Erik

   Tak jak zostało wspomniane, stawki są racze nizsze niż standardowo w innych miejscach za każdą ankietę. Nie jest to jednak powód dla którego należy od razu skreślić Mobrog, bo i tak można tam zarobić.

  • Musi

   Co do samego serwisu, to jest tam dużo ankiet do wypełniania, dlatego nawet przy mniejszej stawce jesteśmy w stanie uzbierać minimum stosunkowo szybko.

   • Romix

    Przynajmniej nie trzeba długo czekać na ankiety. To mi się bardzo podoba na tej stronie.

  • Dawid

   Ja wam polecam zarejestrować się też na innych stronach z ankitami, jak ktoś znał tylko mobrog do tej pory, to warto rozejrzeć się też za innymi.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.