Kolejnym ciekawym punktem na mapie stron internetowych, które umożliwiają zarabianie na wypełnianiu ankiet, jest i-say.com. Jest to portal skupiający w tym momencie ponad 3 miliony użytkowników. Jego właścicielem jest legalnie działająca firma Ipsos Interactive Services Limited, zarejestrowana w Wielkiej Brytanii.

Ciekawostką jest, że spółka ta istnieje już od 1975 roku i jest jedną z wiodących firm, zajmujących się badaniem rynku (trzecia co do wielkości na świecie). Zatrudnia ponad 15 tysięcy pracowników w około 80 krajach.

Kliknij tutaj, Zarejestruj się w iSay i zacznij zarabiać już dziś!

isay opinia

Portal i-say.com w podpunktach.

 • oficjalny adres strony: https://social.i-say.com
 • opłaty: portal jest w całości darmowy
 • legalność: portal oferuje legalną formę zarabiania
 • wypłacalność: potwierdzone dane o wypłacalności portalu
 • warunki rejestracji: ukończony 16 rok życia
 • język strony i ankiet: polski

Na czym możesz zarobić rejestrując się w i-say.com?

Najważniejszą formą zarobkowania na stronie jest wypełnianie płatnych ankiet. Każda z nich zapewnia inną ilość punktów. Im dłuższa i bardziej złożona ankieta, tym większą ilość punktów za nią otrzymasz.

Na stronie możesz również zarabiać za polecanie innych użytkowników. Zasada jest prosta. Informujesz znajomych o możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy, wysyłasz im link i gdy zarejestrują się na portalu, na twoje konto wpływa 100 punktów. Ważne jest, aby osoba ta rejestrowała się przez otrzymany link. W innym przypadku punkty nie trafią na twoje konto.

Raz na kilka miesięcy strona organizuje loterię. Kilka wylosowanych osób na szansę wygrać ciekawe nagrody. Do najbardziej opłacalnych należy 10 000 punktów. Ta nagroda przeznaczona jest dla 10 szczęśliwców, raz na kwartał.

W programie istnieje również możliwość wypełniania ankiet charytatywnych oraz przeznaczania części punktów na fundację. W tym przypadku nie zarabiasz, jednak pomagasz wspierać finansowo określone fundacje charytatywne. Jest to faktyczna pomoc w przeciwieństwie do niektórych praktyk stosowanych na portalach społecznościowych.

Sprawdź:   NeoBux

Opinie o programie i-say.com.

Na oficjalnej stronie programu można znaleźć informację, że firma Ipsos bardzo dba o zadowolenie swoich użytkowników, co wpływa na jej pozytywną reputację w internecie. Ciężko znaleźć negatywne opinie na temat serwisu, jeśli już są to dotyczą one standardowych zarzutów, jakie kierowane są pod adresem portali, oferujących zarabiania na wypełnianiu ankiet. Należą do nich: małe zarobki i mała ilość ankiet dziennie.

Portal oferuje dobrze działającą pomoc techniczną, dzięki czemu jest możliwość napisania z każdym problemem jaki pojawił się na koncie.

Czy warto, czyli plusy i minusy o portalu i-say.com

Pozytywnymi cechami, wyróżniającymi portal na tle innych tego typu stron, są:

 • możliwość pobrania aplikacji na telefon, w której możesz wypełniać ankiety
 • jasne zasady
 • stabilność firmy prowadzącej portal
 • strona w języku polskim
 • możliwość rejestracji osób niepełnioletnich
 • możliwość przelewania wynagrodzenia na konto PayPal
 • ciągła wypłacalność serwisu

Natomiast do wad programu należy zaliczyć:

 • niedużą ilość ankiet
 • niskie zarobki na portalu
 • długi okres oczekiwania na otrzymania zapłaty (nawet 4 tygodnie)

Co zrobić, aby zostać użytkownikiem programu?

Kliknij tutaj, Zarejestruj się w iSay i zacznij zarabiać już dziś!

Jak już zostało wspomniane wcześniej w programie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 16 lat oraz posiada dostęp do komputera i internetu.

W pierwszej kolejności należy wejść na oficjalną stronę programu (link kilka akapitów wyżej). Na niej powinnyśmy zobaczyć błękitny kafelek z napisem „Przyłącz się”. Jest on położony centralnie na stronie głównej.

Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni na podstroną z pustymi polami do wypełnienia. Musisz tu podać takie informacje, jak kraj, imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, adres e-mail, hasło oraz miejsce zamieszkania. Gdy wypełnisz już puste musisz zaakceptować warunki uczestnictwa w programie i kliknąć na przycisk „Prześlij”.

Sprawdź:   Ysense (ClixSense) – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł

W tym momencie na twojej skrzynce mailowej powinna pojawić się wiadomość. Jeśli jej brak, poszukaj w folderze SPAM. Czasem wiadomość może tam trafić przez pomyłkę. W mailu znajduje się link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostajesz pełnoprawnym członkiem programu.

Najważniejsza informacja, czyli ile można zarobić w i-say.com?

Zarobki, jak w każdym tego typu portali zależą od twojego profilu oraz rzetelności wypełniania przez Ciebie ankiet. Chcąc otrzymywać więcej ankiet należy uzupełnić swój profil o wszystkie dane. Są to niejednokrotnie prywatne pytania, jak ile osób z Tobą mieszka, czy co najczęściej kupujesz w sklepie spożywczym, jednak umożliwiają one dobranie większej ilości ankiet do twojego konta.

Jak zostało wspomniane wcześniej, brak jest ustalonej jednej stawki za wypełnienie ankiety. Zarobki wahają się od 5 do nawet 250 punktów za pojedynczą ankietę. Wszystko uzależnione jest od długości formularza i jego złożoności.

Program nie gwarantuje również minimalnej ilości ankiet jakie otrzymasz w ciągu dnia, także ciężko ustalić potencjał miesięcznego dochodu. Pewną informacją jest minimalny próg wypłaty, który wynosi 340 punktów i pozwala na zasilenie twojego konta PayPal o 2 Euro. Punkty mogą być także wymieniane na bony do popularnych sklepów, jak na przykład IKEA.

isay nagrody za ankiety

Punkty możesz otrzymywać także za polecanie znajomych oraz udział w loteriach.

Czy i-say.com jest wart polecenia?

Zdecydowanie tak. Program prowadzony jest przez jedną z największych firm na świecie, co zapewnia jej dużą stabilność. Nawet jeśli na pierwszą wypłatę przyjdzie Ci czekać kilka miesięcy, masz gwarancję otrzymania zapłaty.

Ponadto chcąc zarobić na ankietach, pamiętaj o rejestracji w wielu programach na raz. Dzięki temu osiągniesz o wiele bardziej zadowalające zarobki.

Kliknij tutaj, Zarejestruj się w iSay i zacznij zarabiać już dziś!


  5 Komentarzy do wpisu "iSay – Panel z ankietami"

  • Kamil

   I-Say oferuje nam bardzo ciekawe ankiety, dzięki czemu dzieląc się swoją opinią możemy zarobić realne pieniądze i to w stosunkowo niedużym nakładzie pracy. Znudziło Ci się przeglądanie internetu? Zarejestruj się na I-Say jak ja i zarabiaj.

  • Tomek

   Bardzo niski próg wypłaty to jeden z wielu plusów iSay, po prostu warto się tam zarejestrować i wypełniać ankiety, uwierzcie 🙂

  • tom

   Wypłata już od 2$, kilka razy udało mi się wypłacić, choć nie są to duże pieniądze, to zawsze coś!

  • Maka266

   Czy macie dużo ankiet do wypełnienia codziennie?

  • piterek

   Punkty można wymieniać na nagrody, pierwszą nagrodę możemy uzyskać na prawdę szybko w porównaniu do innych serwisów z ankietami. Z tego powodu isay zasługuje na dobrą opinię.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.