2

Imas OnLine

Imas to firma funkcjonująca na polskim rynku od 1994 r. W 2005 r. zadebiutowała online. Przedmiotem jej działalności jest przeprowadzanie projektów badawczych w postaci ankiet.

imas

Kto może zostać uczestnikiem Imas OnLine?

Imas OnLine to serwis oferujący zarabianie na wypełnianiu ankiet. Do współpracy z panelem przystąpić może każda osoba, która:

 • mieszka w Polsce,
 • ukończyła 13 rok życia.

Rejestracja i uczestnictwo w Imas OnLine są darmowe. Z uczestnictwa można zrezygnować na 2 sposoby w dowolnym momencie:

 • wysyłając do administracji serwisu maila o temacie „rezygnacja”,
 • zaznaczając stosowną opcję w panelu uczestnika w dziale „moje konto”.

Jak otrzymać wynagrodzenie?

Za wypełnione ankiety uczestnik otrzymuje punkty. Minimalny próg do wypłaty wynosi 300 punktów – odpowiada to równowartości 30 zł. Wynagrodzenie dostępne jest w następujących formach:

 • przelew na konto,
 • bony pieniężne Sodexo.

Istnieje też opcja przekazania wynagrodzenia na cele charytatywne – w tym przypadku niezbędne minimum obniżono do 200 punktów. Dodatkowym atutem uczestnictwa w panelu jest udział w losowaniu nagród.

Jaka jest tematyka ankiet?

Tematyka ankiet jest zróżnicowana. Dotyczą one m.in. rozmaitych produktów dostępnych w polskich sklepach – od napojów po telefony komórkowe, a także zagadnień politycznych i społecznych. Zaproszenia do poszczególnych ankiet są wysyłane do osób, które według informacji posiadanych przez administrację panelu mogą spełniać warunki niezbędne do przystąpienia do danego badania. Uczestnictwo w badaniach nie jest obowiązkowe – uczestnik sam decyduje czy chce wypełnić ankietę, do której go zaproszono.

Wypełnienie jednej ankiety zajmuje średnio od 10 do 20 minut, niemniej zdarzają się badania zarówno krótsze, jak i dłuższe. Najtańsze ankiety wyceniane są przeciętnie na 15 punktów. W przypadku odrzucenia zgłoszenia uczestnik otrzymuje 1 punkt.

Imas OnLine – zalety

Do największych zalet Imas OnLine uczestnicy zaliczają:

 • urozmaiconą tematykę ankiet,
 • niski próg do wypłaty,
 • dużą ilość zaproszeń do badań,
 • program partnerski – za każdą zaproszoną osobę, która zarejestruje się z linku polecającego i wypełni pierwszą płatną ankietę uczestnik otrzymuje 30 punktów.
Przeczytaj również:  Click2Pay
 
admin
 

Zarabianiem przez internet zajmuje się od 2005 roku. Na tym blogu znajdziesz sposoby aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze przez internet i nie tylko... :) Jest to mój autorski blog o biznesie internetowym, podróżach, stylu życia i spełnianiu marzeń. Polub nas na Facebooku i wpisz się do newslettera aby być na bieżąco.

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Natan - 11 października 2017

Może ktoś wypowiedzieć się na temat Imas OnLine? Zainteresował mnie temat,ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ten temat. Z góry dzięki 🙂

 

Reply
  drako - 15 stycznia 2018

  Ja się rejestrowałam i mogę polecić. Na adres e-mail wysyłane są zaproszenia do ankiet W każdym zaproszeniu jest informacja ile tra ankieta i ile puntów można uzyskać. Klikasz w link i ankieta się otwiera, a potem już wszyto jest napisane co masz robić. Prościzna.

   

  Reply

Leave a Reply: