Czym jest Greenpanthera?

Greenpanthera jest portalem internetowym oferującym wynagrodzenie za dokonywanie zakupów za jego pośrednictwem oraz wypełnianie ankiet. Właścicielem serwisu jest amerykańska firma A&K International Inc., oferująca swoje usługi również na rynku europejskim.  W Polsce strona funkcjonuje od 2016 roku, zyskując pozytywne opinie internautów. Serwis jest wypłacalny, wszystkie należności realizuje terminowo. Zasady korzystania z serwisu są przejrzyste, regulamin nie zawiera ukrytych opłat.

GreenPanthera ma dobre opinie i jest wypłacalna. Zarejestruj się z tego linku a otrzymasz 5$ na start !

greenpanthera opinia o firmie z ankietami

Jak zarabiać?

Serwis oferuje swoim użytkownikom dwa sposoby zarabiania. Swoje finanse możemy pomnożyć poprzez dokonywanie korzystnych zakupów na stronie lub uzupełnianie ankiet. Głównym źródłem zaobrokowania są ankiety. Średnie wynagrodzenie za wypełnienie jednego formularza wynosi około 0,60-1$, a więc jest stosunkowo wysokie, w porównaniu do wynagrodzenia za ankiety oferowane przez podobne strony polskie. Warunkiem dopuszczenia do ankiety jest spełnienie kryteriów kwalifikujących użytkownika do odpowiedniej grupy docelowej. Użytkownicy kwalifikują się dziennie przeciętnie do 4-6 ankiet, jednak pewne grupy docelowe cieszą się o wiele większym zapotrzebowaniem. Osoby które wyraziły zgodę na „rozsyłkę” otrzymują powiadomienia na swoją skrzynkę mailowa, warto jednak dodatkowo samodzielnie przeglądać ankiety w portalu.

Dokonując zakupów za pośrednictwem portalu otrzymujemy atrakcyjne rabaty, możemy korzystać również z systemu cashback. Cashback to usługa pozwalająca na zwrot części ceny, w przypadku gdy dokonujemy zakupu kartą płatniczą. Na stronie Greenpanthera dostępnych jest wiele zagranicznych marek, oferujących asortyment z różnych dziedzin (kosmetyka, ubrania, artykuły dziecięce itp.).

Wypłaty i bonusy w GreenPanthera

Wynagrodzenie za wypełnianie ankiet wypłacane jest w dolarach; minimalna kwota którą użytkownik może wypłacić wynosi 30 $. Wielu użytkowników bardzo szybko osiąga niezbędne minimum. Środki powinny wpłynąć na konto w ciągu 3-5 dni roboczych.

Benefity można zyskać zapraszając znajomych do korzystania z serwisu. Strona oferuje stosunkowo duże korzyści – użytkownicy otrzymują 10% od sumy zarobionej przez zaproszonych. Zapraszać można poprzez specjalny link; istnieje możliwość rozesłania go do znajomych w prywatnej wiadomości lub umieszczenia na własnym blogu czy stronie internetowej.

Sprawdź:   Świat Opinii

GreenPanthera Opinie użytkowników

Przeglądając opinie internautów korzystających z serwisu, trudno odnaleźć negatywne referencje. Użytkownicy szczególnie cenią sobie stosunkowo wysokie wynagrodzenie za ankietę (serwisy polskie z reguły oferują niższe stawki), dodatkowym atutem jest wypłacanie wynagrodzenia w dolarach oraz szybkość wpływu kwoty na konto.

Użytkownicy chwalą sobie także intuicyjną i nieskomplikowaną obsługę serwisu. Dużym plusem są powiadomienia mailowe które informują nas o dostępnych ankietach. Wypełnianie ankiet również nie jest skomplikowane, czas przeznaczony na ich wypełnianie  jest stosunkowo niewielki. Podobne opinie podzielają internauci na całym świecie, wysoko oceniając funkcjonowanie serwisu.

Rejestracja w GreenPanthera

Zarejestruj się z tego linku a otrzymasz 5$ na start !

Na portalu mogą rejestrować się tylko użytkownicy pełnoletni, do wypłaty wynagrodzenia niezbędne jest posiadanie konta w systemie PayPal.

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i bardzo prosta, można jej dokonać „jednym kliknięciem”. Należy podać swój adres e-mail na który będą przychodzić powiadomienia o nowych ankietach oraz promocjach, a także hasło które będzie naszym zabezpieczeniem w serwisie. Niezbędnym krokiem podczas rejestracji jest przepisanie kodu autoryzującego w odpowiednie okienko oraz zaakceptowanie warunków użytkowania serwisu oraz polityki prywatności.

Po otrzymaniu maila z linkiem aktywującym w który należy kliknąć, zostaniemy poproszeni o uzupełnienie swoich danych osobowych. Obligatoryjnie wypełniamy dane oznaczone czerwoną gwiazdką takie jak imię, adres e-mail a także konto w systemie PayPal na które będzie wysyłane wynagrodzenie. Kwestionariusz zawiera pole „hasło”, lecz nie musimy go zmieniać, zostając przy tym podawanym w pierwszej fazie rejestracji. Możemy podać również swoje nazwisko, a także adres w celu ułatwienia weryfikacji.

Bardzo ważną kwestią jest wypełnienie dalszych danych osobowych, bez których udział w ankietach nie będzie możliwy. To one decydują o tym, czy mieścimy się w obrębie grupy docelowej danej ankiety. Istnieją bowiem kwestionariusze w których preferuje się tylko osoby o określonym wykształceniu, wieku, zainteresowaniach, stanie majątkowym itp.

Sprawdź:   MYIYO

Ostatnią rzeczą jest wyrażanie zgodny na tzw. rozsyłkę. Informacje o nowych ankietach przychodzą drogą mailową – dzięki temu nie ma potrzeby wielokrotnego odświeżania serwisu czy logowania się do niego bez potrzeby.

Rejestracja do serwisu jest niezwykle przejrzysta i prosta – możemy jej dokonać w ciągu kilku minut. Za rejestrację otrzymujemy atrakcyjny bonus w wysokości 5$, który ułatwi nam uzyskanie kwoty wymaganej do wypłaty.

Czy warto się zarejestrować?

Warto wypróbować stronę, ponieważ jest to jedna z lepszych tego typu jakie możemy znaleźć w Internecie. Założenie jest bezpłatne, a usunięcie konta bardzo proste, co pozwala na wytestowanie strony bez żadnych obaw i zobowiązań.


  3 Komentarze do wpisu "GreenPanthera – Zarabiaj na płatnych ankietach"

  • Konrad

   Warto się zarejestrować na wielu portalach z ankietami, wtedy będziemy dostawać więcej ankiet. GREENPANTHERA to dobra strona do wypełniania ankiet, na której uzyskamy 5$ na start, za samą rejestrację.

  • Dixo

   Ciekawy pomysł z tym bonusem za rejestrację. Każdy go może dostać, czy tylko jakaś liczba osób? Dużo później trzeba zrobić żeby wypłacić te pieniądze?

   • Chappie

    Każdy na poczatku dostaje 5$, ale wypłata na konto paypal od 30$, więc tego bounusu nie możesz wypłacić od razu.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.