Epanel – Opinie o panelu ankiet.

Zarabianie przez internet

Komentarze

ePanel to jeden z największych forów w Polsce zajmujący się badaniem opinii publicznej, należącej do spółki ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o. Siedziba firmy znajduję się w Warszawie i jest to w pełni legalna firma wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. ePanel może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem marketingowym na polskim rynku i ponad 74 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Zarabianie na tym serwisie polega na wypełnianiu ankiet internetowych w zamian za wynagrodzenie pieniężne lub rzeczowe, ale dodatkiem jest to, że można także przekazać nasze pieniądze/punkty na konto wybranej fundacji prowadzącej działalność charytatywną.

Ankiety wypełniane na ePanelu przeliczają się na punkty i 1 punkt jest równowartością 1 złotówki. Pojawiają się 2 do 3 razy w tygodniu, a ich wynagrodzenie sięga od 0,8 do 4 punktów.
Wynagrodzenie brutto przelewane jest na rachunek bankowy (nasz rachunek musi się znajdować na terenie Polski) i w terminie 45 dni od żądania wypłaty znajduję się na naszym koncie, lecz ważną sprawą jest to, że nasza minimalna wypłata to 50 punktów, czyli 50 złotych. Rzadkością na takich stronach ankietowych jest wymiana punktów na nagrody rzeczowe. Możemy zgłosić chęć wymiany naszych punktów na nagrody rzeczowe, które są zamieszczone na stronie internetowej. Wymiana jest uzależniona od dostępności nagrody rzeczowej na stronie w danym terminie czasowym i liczba punktów jest niezbędna do uzyskania przedmiotu. Ostatnią opcją naszej wypłaty to przekazanie naszych punktów na konto wybranej fundacji, która prowadzi działalność charytatywną.

W internecie możemy przeczytać naprawdę wiele opinii o ePanelu i większość z nich jest pozytywna, lecz zdarzają się także negatywne. Większość internautów chwali sobie ilość ankiet tygodniowo oraz nagrodę pocieszenia w razie niezakwalifikowania się do ankiety, jaką jest 20 groszy. Jest naprawdę wiele dowodów na firmę w sprawie wypłacalności środków na nasze konto, więc możemy zaufać w 100% ePanelowi, że nasz czas nie zostanie stracony na marne. Jedyne negatywne opinie, które możemy przeczytać to, że ePanel może być tylko pracą dorywczą, ponieważ nie możemy tam zarobić wystarczająco na nasze utrzymanie, lecz właśnie tym charakteryzują się takie portale, są tylko pracą dorywczą i trudno o coś więcej.

Sprawdź:   MOBROG – Płatne ankiety

Rejestracja na stronie ePanelu jest naprawdę bardzo prosta, a wręcz banalna. Podczas rejestrowania swojego konta na portalu musimy wpisać swój adres e-mail jako nasz login, hasło, które jest potrzebne do logowania oraz wymienione następująco dane. Rok urodzenia, numer telefonu, kod pocztowy, wybór płci oraz zaznaczamy poziom naszego aktualnego wykształcenia. Gdy już spełnimy, wszystkie wymogi ePanelu musimy zaakceptować regulamin portalu oraz inne opcjonalne opcję takie jak np.: informację o ankietach w wiadomościach SMS lub przez kontakt telefoniczny. Warto także doczytać, że nasze dane osobowe podlegają ochronie danych i będą używane wyłącznie do badań, co daję nam pełny spokój i bezpieczeństwo w przeciwieństwie do innych portali, które mogą nam tego nie oferować.

Korzystanie z tego panelu w celu dorobieniu sobie pieniędzy jest bardzo dobrym pomysłem i praktycznie tracąc, kilka/kilkanaście minut na wypełnienie 3 ankiet tygodniowo możemy sobie uzbierać, sporo punktów przeliczając to na dłuższy czas współpracy z portalem. Portal ePanel jest oprócz tego jedną z najbezpieczniejszych stron internetowych zajmujących się badaniami opinii publicznych, więc jeśli chcesz, zacząć sobie dorabiać, to portal ePanel jest dobrym wyborem.

Madex5
Marzec 03,2019 21:03
Epanel to świetne miejsce do dzielenia się swoją opinia w badaniach przeprowadzanych na ankietach. Dodatkowo można mieć z tego profity, co jeszcze bardziej zachęca do rejestracji i czynnego udziału.

Napisz komentarz

Jak zarobić pieniądze przez internet - [10 sposobów]
Zarabianie na grach internetowych - 5 pomysłów
Getresponse - Funkcjonalności autorespondera do e-mail marketingu
iSay - Panel z ankietami
Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami
Toluna – Panel z ankietami
GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach
ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł
MYIYO
NeoBux
Skrill
Neteller
PayPal
Click2Pay
Imas OnLine