ePanel to jeden z największych forów w Polsce zajmujący się badaniem opinii publicznej. Należy do spółki ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o. i jest to w pełni legalna firma wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. ePanel może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem marketingowym na polskim rynku i ponad 74 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Zarabianie na tym serwisie polega na wypełnianiu ankiet internetowych w zamian za wynagrodzenie pieniężne lub rzeczowe. Mamy także możliwość przekazać nasze pieniądze/punkty na konto wybranej fundacji prowadzącej działalność charytatywną.

Ankiety wypełniane na ePanelu przeliczają się na punkty i 1 punkt jest równowartością 1 złotówki. Pojawiają się 2 do 3 razy w tygodniu, a ich wynagrodzenie sięga od 0,8 do 4 punktów.

Wypłaty w ePanel

Wynagrodzenie brutto przelewane jest na rachunek bankowy (nasz rachunek musi się znajdować na terenie Polski). Na wypłatę możemy poczekać do 45 dni, a minimalny próg to 50 punktów, czyli 50zł. Rzadkością na takich stronach ankietowych jest wymiana punktów na nagrody rzeczowe. Możemy zgłosić chęć wymiany naszych punktów na nagrody rzeczowe, które są zamieszczone na stronie internetowej. Wymiana jest uzależniona od dostępności nagrody rzeczowej na stronie w danym terminie czasowym i liczba punktów jest niezbędna do uzyskania przedmiotu. Ostatnią opcją naszej wypłaty to przekazanie naszych punktów na konto wybranej fundacji, która prowadzi działalność charytatywną.

Opinie o ePanel

W internecie możemy przeczytać naprawdę wiele opinii o ePanelu i większość z nich jest pozytywna, lecz zdarzają się także negatywne. Większość internautów chwali sobie ilość ankiet tygodniowo oraz nagrodę pocieszenia w razie niezakwalifikowania się do ankiety, jaką jest 20 groszy. Jest naprawdę wiele dowodów na firmę w sprawie wypłacalności środków na nasze konto. Możemy zaufać w 100% ePanelowi i nie martwić się, że zmarnujemy nasz czas. Jedyne negatywne opinie, które możemy przeczytać to, że ePanel może być tylko pracą dorywczą. Spowodowane jest to tym, możemy tam zarobić wystarczająco dużo aby się utrzymać. Właśnie tym charakteryzują się takie portale, są tylko pracą dorywczą i trudno o coś więcej.

Sprawdź:   SWPanel - Panel z ankietami

Rejestracja na stronie ePanelu jest naprawdę bardzo prosta, a wręcz banalna. Podczas rejestrowania swojego konta na portalu musimy wpisać swój adres e-mail jako nasz login oraz hasło. Wymagane są również takie danej jak rok urodzenia, numer telefonu, kod pocztowy, wybór płci oraz zaznaczamy poziom naszego aktualnego wykształcenia. Gdy już spełnimy, wszystkie wymogi ePanelu musimy zaakceptować regulamin portalu oraz inne opcjonalne opcję. Zaliczają się do nich informację o ankietach w wiadomościach SMS lub przez kontakt telefoniczny. Warto także doczytać, że nasze dane osobowe podlegają ochronie danych i będą używane wyłącznie do badań. Daje nam to pełny spokój i bezpieczeństwo w przeciwieństwie do innych portali, które mogą nam tego nie oferować.

Korzystanie z tego panelu w celu dorobieniu sobie pieniędzy jest bardzo dobrym pomysłem. Wystarczy kilka/kilkanaście minut na wypełnienie 3 ankiet tygodniowo możemy sobie uzbierać, sporo punktów przeliczając to na dłuższy czas współpracy z portalem. Portal ePanel jest oprócz tego jedną z najbezpieczniejszych stron internetowych zajmujących się badaniami opinii publicznych, więc jeśli chcesz, zacząć sobie dorabiać, to portal ePanel jest dobrym wyborem.


  6 Komentarzy do wpisu "Epanel – Opinie o panelu ankiet."

  • Madex5

   Epanel to świetne miejsce do dzielenia się swoją opinia w badaniach przeprowadzanych na ankietach. Dodatkowo można mieć z tego profity, co jeszcze bardziej zachęca do rejestracji i czynnego udziału.

  • eowaty

   U mnie zwykle dostaje 1 punkt za ankietę, Wy też tak macie?

   • Rakowit

    Różnie to jest, nie zawsze dostaje 1. Czasami kilka dostaje, ale nie wiem od czego to zależy.

  • Alexy

   Jak często dostajecie ankiety w epanel?

   • Bogdan

    Około raz w tygodniu, ale to różnie bywa, czasem jest więcej, nawet kilka w tygodniu, a czasem tylko jedna. Zależy tez od twoich danych osobowych, bo ankiety są dopasowywane do konkretnej grupy odbiorców.

   • Kamila

    Raz na kilka dni mam nową ankietę do wypełnienia. A Ty?

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.