31

ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł

Clixsense jest potentatem wśród firm umożliwiających łatwy zarobek w internecie. Na szczególną uwagę zasługują pozytywne opinie uczestników programu. Dzięki tej firmie każdy może zarobić swoje pierwsze pieniądze, nie ruszając się z domu, wystarczy jedynie poświęcić kilka minut dziennie, aby móc cieszyć się zastrzykiem gotówki nawet na poziomie 100 – 250 zł / miesięcznie.

Clixsense na rynku funkcjonuje już od 2007 roku, co pozwoliło poznać firmę 5 milionom użytkowników na całym świecie. Łączna kwota zarobiona przez osoby zarejestrowane w Clixsense sięga 15 milionów dolarów, co jest bezpośrednim wyznacznikiem możliwości, jakie oferuje program. Warto zaznaczyć, że firma ta jest w pełni wypłacalna, dlatego w każdej chwili można skorzystać z tej opcji zarobku.

clicksense

Możliwości na zarobek w Clixsense jest wiele, oto poszczególne z nich:

 • wykonywanie płatnych, codziennych zadań, za które stawka wynosi od 0,01 do 0,70 dolara,

 • wypełnianie płatnych ankiet, gwarantujących zarobek na poziomie 0,90 dolara, czas wypełnienia ankiety waha się w granicach 5-20 minut,

 • klikanie w reklamy, które przy standardowym koncie gwarantują wzrost salda konta o 0,02-0,03 dolara,

 • zarabianie poprzez polecenia. W tej kwestii zarobek wynosi 2 dolary za każdą poleconą osobę.

 • Wykupienie GlixGrid, czyli 30 szans na wygranie 10$.

Przykładowo za wypełnienie ankiety Clicksense płaci 0.80$ w przeliczeniu na złotówki za kilka minut czasu daje to niezłe pieniądze:

Screenshot_9

Jak zacząć zarabianie z Clixsense?

Aby rozpocząć zarabianie na platformie Clixsense, Wystarczy się zarejestrować na stronie Clicksense pod tym linkiem. Warto jednak być w tej kwestii uważnym, ponieważ na jednym adresie IP może być zarejestrowane tylko jedno konto użytkownika.

Platforma dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, jednak do poruszania się po niej wystarczy podstawowa znajomość tego języka lub umiejętność użytkowania Google Translate. Bardzo przydatnym narzędziem jest ClixAddon. Dzięki niemu zawsze otrzymasz nowe powiadomienie, kiedy pojawi się nowe zadanie do wykonania.

Czy rejestracja w Clixsense coś nas kosztuje?

Nie, korzystanie z Clixsense jest w pełni darmowe. Zarówno rejestracja, jak i otrzymywane w zamian możliwości nie wymagają poświęcenia środków pieniężnych. Ponadto zarabianie w programie jest w pełni legalne, dlatego nie musisz się niczego obawiać.

Ankiety – szybki sposób na gotówkę

Ankiety, które wypełniamy w ramach współpracy z Clixsense nie wymagają wiedzy specjalistycznej, a co za tym idzie – zarabiać w ten sposób może każdy! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie są one ograniczone obszarowo, dlatego ankietę wypełnisz bez względu na miejsce zamieszkania.

Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów! Wyjątek stanowią kraje rozwijające się, gdzie stawki są zmniejszone do odpowiednio 0,3 i 2,5 dolara.

Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika. Dzięki temu otrzymasz maksymalną ilość arkuszy dostępnych dla Twojej lokalizacji i powiększysz swój portfel.

Jak rozpocząć wypełnianie zadań w Clixsense?

Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.

Teraz wybierz zadanie, które chcesz wykonać. Następnie zostaniesz przeniesiony na CrowdFlower – rozwiązanie oferowane przez firmę partnerską. Zarejestruj się na otwartej stronie i zaloguj się na swoje konto.

Po poprawnym zalogowaniu system przeniesie Cię na stronę wybranego zadania. Znajdziesz tam dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, co musisz zrobić. Po zakończeniu pracy do Twojego konta zostanie dodana przypisana do zadania kwota.

Ile można zarobić za zadania Crowdflower w Clixsense?

Pamiętaj, że w kwestii zadań wszystko zależy od czasochłonności i trudności. Nie mniej, łatwo możemy określić, że standardowy zarobek na zadaniach CrowdFlower wynosi 1-3$ za godzinę pracy. Wydaje się, że nie jest to dużo, jednak liczba dostępnych zadań jest naprawdę duża, dlatego jedyne, co nas ogranicza w zarabianiu to czas, jaki możemy na to poświęcić.

Czy moje dane osobowe w serwisie Clixsense.com są bezpieczne?

Wszystkie dane przekazywane Clixsense są w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się, że zostaną ukradzione lub wykorzystane w niewiadomym celu. Wszystkie informacje, których potrzebuje firma, zbierane są w celach wyłącznie statystycznych. Ponadto na bazie przedstawionych danych system ocenia, czy jesteśmy uprawnieni do wypełnienia danej ankiety.

Warto nadmienić, że proceder tego typu uprawia znaczna część, dobrze znanych nam firm takich, jak Facebook, czy Google. Niemal wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują naszych danych do tego, aby opracowywać lepiej dostosowaną do naszych wymagań ofertę.

Wypłata środków z Clixsense

Minimalny próg wypłaty w Clixsense to 10 dolarów, a płatność spływa na konto bankowe użytkownika w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Do wyboru są takie procesory płatności, jak Payoneer, Skrill, Karta Tango, czy Payza. Opłaty manipulacyjne wynoszą odpowiednio 2 dolary, 1% wartości przesyłanej kwoty, na kartę Tango przelew jest darmowy, 2,9% wartości kwoty + maksymalnie 4 dolary.

Clixsense jest jak najbardziej realnym, w pełni wypłacalnym przedsiębiorstwem, dzięki któremu otrzymujemy nieograniczone możliwości zarabiania w internecie. Na każdym kroku otrzymujemy szczegółowe instrukcje i wyjaśnienia, dzięki czemu mamy pełną świadomość tego, co jest wykonywane. Ponadto zadania i ankiety nie są trudne, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić każdemu ten sposób zarobku.

Kliknij i zarejestruj się w Clixsense

 

Przeczytaj również:  Zarabianie na ankietach – 3 firmy, które wypłacają, nawet 30 zł / h
 
admin
 

Zarabianiem przez internet zajmuje się od 2005 roku. Na tym blogu znajdziesz sposoby aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze przez internet i nie tylko... :) Jest to mój autorski blog o biznesie internetowym, podróżach, stylu życia i spełnianiu marzeń. Polub nas na Facebooku i wpisz się do newslettera aby być na bieżąco.

Click Here to Leave a Comment Below 31 comments
zarabianie w internecie - 14 września 2016

Mam do ciebie małe pytanko,jak zacząć z blogowaniem, jeśli nie mam znajomych, którzy interesują się ta tematyką? Jakie były twoje początki?? 😉

 

Reply
Jacek - 28 czerwca 2017

Zarabiam w Clixsense od ponad roku. Zrealizowałem już dwie wypłaty na Payoneer i jestem zadowolony z serwisu. Szkoda, że nie ma polskiej wersji językowej tylko, ale da się to przeżyć. Czytałem sporo negatywnych opinii na temat Clixsense ale według mnie piszą to osoby, które nie zarejestrowały się nawet w Clixsense… Warto przetestować serwis i zarejestrować się i zarabiać. Najwazniejsze, że firma jest wypłacalna…

Pozdrawiam.
J

 

Reply
Szymon - 28 lipca 2017

Czy ktoś z Was zarobił już na wypełnianiu ankiet ?

 

Reply
  Tomaszek6 - 20 października 2017

  Ja zarobiłem. Wypłacałem już 3 razy, zawrotne kwoty to nie były, ale powoli zaczyna się coś dziać.

   

  Reply
Wera - 28 lipca 2017

Interesuje mnie program partnerski w ClixSense. Ktoś może przybliżyć mi więcej informacji?

 

Reply
Klaudia - 18 sierpnia 2017

Czy jest możliwa wypłata w paypal?

 

Reply
  Emil - 20 października 2017

  Można przez payza, skrill, paytoo, tango card, payoneer 🙂

   

  Reply
wede - 22 sierpnia 2017

a jak juz znudzi mi sie to ponosze jakies koszta?

 

Reply
  Kamil_W - 10 października 2017

  Ponawiam pytanie,ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Czy ponosi się jakieś opłaty związane z rezygnacją?

   

  Reply
  Wala - 20 października 2017

  Ależ skąd… Członkostwo jest darmowe, to dlaczego byś miał ponosić jakieś koszta? Można w każdej chwili zrezygnować.

   

  Reply
Karol - 30 sierpnia 2017

Uważam,że strona do zarabiania jest bardzo fajna dla początkujących.
Nie ponosi się żadnego ryzyka rejestrując się, nie inwestuje. Do tego po 3 miesiącach braku aktywności na stronie konto kasuje się automatycznie.

 

Reply
Rena - 19 września 2017

ClixSense to bardzo fajna platforma, wypłaca pieniądze systematycznie 🙂

 

Reply
Mateusz - 4 października 2017

Sporo przydatnych informacji o Clixsense również jest na innych blogach jak np: http://www.pracawsieci.net/clixsense-poradnik/. Znalazłem sporo opinii na forach i większość osób chwali sobie Clixsense więc i ja po dokładnym sprawdzeniu strony i opniii postanowiłem się zarejestrować i zacząłem zarabiać swoje pierwsze dolary.

 

Reply
Runek - 5 października 2017

Fajnie,że rejestracja jest całkowicie darmowa, można na spokojnie zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Jest również wszystko legalne, więc nie ma się czego obawiać. 🙂

 

Reply
maxir - 9 października 2017

Jak można pozyskiwać osoby polecone w Clixsense? Macie jakieś swoje „tajne” sposoby? 🙂

 

Reply
Natka - 20 października 2017

Według mojej opinii, ClixSense to bardzo fajna strona do zarabiania. Wystarczy kilka minut dziennie systematycznie poświęcać czas, a do naszej kieszeni wpadnie kilka $ 🙂
A Wy jak zarabiacie? Wypełniacie ankiety,czy wolicie płatne zadania ? 🙂

 

Reply
  Jasia - 25 października 2017

  Hejka Natka 🙂 Ja też bardzo lubię ClixSense, ostatnio się mega wciągam w wypełnianie ankiet i chyba tylko to preferuje. Nie zajmuje mi to dużo czasu, a widzę efekty, więc mogę polecić wszystkim co chcą zarobić dodatkową kasę 😀

   

  Reply
Przemek - 24 października 2017

Wczoraj sie zarejstrowałem, i udało mi sie zarobic 2,37. Dzisiaj 2 dzień i nie moge sie zakwalifkowac do zadnej ankiety, a dzisiaj ich było moze 5 tylko. zero taskow do wykonania. a crowdflower nie moge sie zalogowac

 

Reply
Tadek - 25 października 2017

A co powiecie o koncie premium? Myślcie,że warto zainwestować? Kusi mnie na opcja,ale nie jestem pewien czy dobrze na tym wyjdę. (Muszę dodać,że często korzystam z ClixSense i jestem tam dość aktywny) Liczę na waszą pomoc.

 

Reply
  Norbert - 26 października 2017

  Siema Tadek. Z własnego doświadczenie wiem,że się opłaca. Na rok konto premium wychodzi 17$ więc w skali miesiąca,to grosze. Więc próbuj, a na pewno nie będziesz żałował.

   

  Reply
Jarek23 - 27 października 2017

Chciałbym się Was zapytać czy są jakieś limity dotyczące pozyskiwania nowych poleconych osób?

 

Reply
  Xavi - 2 listopada 2017

  Nie ma żadnych limitów, możesz pozyskiwać tyle osób ile chcesz 🙂

   

  Reply
nino - 2 listopada 2017

Jaki jest minimalny wiek, który pozwala na zarejestrowanie się na ClixSense?

 

Reply
  jamik - 3 stycznia 2018

  Kiedyś o tym czytałem i z tego co pamiętam to 16 lat trzeba mieć.

   

  Reply
Funia - 6 listopada 2017

Hej chciałabym zapytać, czy wyższy poziom w taskach powoduje większą ilość otrzymywanych reklam/ ankiet? Czy nie ma to nic do rzeczy?

 

Reply
  yoyo - 9 listopada 2017

  Z tego co się orientuje,to nie ma to nic do rzeczy.

   

  Reply
Kama22 - 9 listopada 2017

Hej. Chciałabym zapytać jak to jest,że jednego dnia mam jedną ankietę, albo całkowity przestój,a drugiego nawet 5 ? Intryguje mnie to bardzo.

 

Reply
  ziolone_pole - 3 stycznia 2018

  Ja też tak mam, nie denerwuj się, bo nic nie zrobisz. Ja jednego dnia miałam combo i dostałam aż 10,także wiesz.

   

  Reply
Marcin - 14 grudnia 2017

Siemka,
którym ze sposobów mogę wypłacać pieniądze bezposrednio na moje konto i ile to kosztuje ?

Pozdrawiam

 

Reply
missek - 4 stycznia 2018

Siema. Mam pytanie odnośnie tego, czy możliwe jest zawirusowanie komputera przez wypełnianie ankiet?

 

Reply
  mufinka25 - 9 stycznia 2018

  Wydaje mi się,że nie. Uważam,że takie strony powinny być doskonale zabezpieczone…

   

  Reply

Leave a Reply: