Ysense (dawniej Clixsense) jest potentatem wśród firm umożliwiających łatwy zarobek w internecie. Na szczególną uwagę zasługują pozytywne opinie uczestników programu. Dzięki tej firmie każdy może zarobić swoje pierwsze pieniądze, nie ruszając się z domu, wystarczy jedynie poświęcić kilka minut dziennie, aby móc cieszyć się zastrzykiem gotówki nawet na poziomie 100 – 250 zł / miesięcznie.

Clixsense na rynku funkcjonuje już od 2007 roku, co pozwoliło poznać firmę 5 milionom użytkowników na całym świecie. Łączna kwota zarobiona przez osoby zarejestrowane w Ysense sięga 15 milionów dolarów, co jest bezpośrednim wyznacznikiem możliwości, jakie oferuje program. Warto zaznaczyć, że firma ta jest w pełni wypłacalna, dlatego w każdej chwili można skorzystać z tej opcji zarobku.

 Kliknij i zarejestruj się w Ysense w 30 sekund!

Możliwości na zarobek w Ysense jest wiele, oto poszczególne z nich:

 • wykonywanie płatnych, codziennych zadań, za które stawka wynosi od 0,01 do 0,70 dolara,

 • wypełnianie płatnych ankiet, gwarantujących zarobek na poziomie 0,90 dolara, czas wypełnienia ankiety waha się w granicach 5-20 minut,

 • klikanie w reklamy, które przy standardowym koncie gwarantują wzrost salda konta o 0,02-0,03 dolara,

 • zarabianie poprzez polecenia. W tej kwestii zarobek wynosi 2 dolary za każdą poleconą osobę.

 • Wykupienie GlixGrid, czyli 30 szans na wygranie 10$.

Przykładowo za wypełnienie ankiety Clicksense płaci 0.80$ w przeliczeniu na złotówki za kilka minut czasu daje to niezłe pieniądze:

Jak zacząć zarabianie z Clixsense – Ysense ?

Aby rozpocząć zarabianie na platformie Ysense , Wystarczy się zarejestrować na stronie Ysense pod tym linkiem. Warto jednak być w tej kwestii uważnym, ponieważ na jednym adresie IP może być zarejestrowane tylko jedno konto użytkownika.

Platforma dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, jednak do poruszania się po niej wystarczy podstawowa znajomość tego języka lub umiejętność użytkowania Google Translate. Bardzo przydatnym narzędziem jest ClixAddon. Dzięki niemu zawsze otrzymasz nowe powiadomienie, kiedy pojawi się nowe zadanie do wykonania.

Sprawdź:   Zarabianie na grach internetowych - 5 pomysłów

Czy rejestracja w Clixsense coś nas kosztuje?

Nie, korzystanie z Ysense jest w pełni darmowe. Zarówno rejestracja, jak i otrzymywane w zamian możliwości nie wymagają poświęcenia środków pieniężnych. Ponadto zarabianie w programie jest w pełni legalne, dlatego nie musisz się niczego obawiać.

Ankiety – szybki sposób na gotówkę

Ankiety, które wypełniamy w ramach współpracy z Ysense nie wymagają wiedzy specjalistycznej, a co za tym idzie – zarabiać w ten sposób może każdy! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie są one ograniczone obszarowo, dlatego ankietę wypełnisz bez względu na miejsce zamieszkania.

Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów! Wyjątek stanowią kraje rozwijające się, gdzie stawki są zmniejszone do odpowiednio 0,3 i 2,5 dolara.

Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika. Dzięki temu otrzymasz maksymalną ilość arkuszy dostępnych dla Twojej lokalizacji i powiększysz swój portfel.

Jak rozpocząć wypełnianie zadań w Ysense?

Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.

Teraz wybierz zadanie, które chcesz wykonać. Następnie zostaniesz przeniesiony na CrowdFlower – rozwiązanie oferowane przez firmę partnerską. Zarejestruj się na otwartej stronie i zaloguj się na swoje konto.

Po poprawnym zalogowaniu system przeniesie Cię na stronę wybranego zadania. Znajdziesz tam dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, co musisz zrobić. Po zakończeniu pracy do Twojego konta zostanie dodana przypisana do zadania kwota.

Ile można zarobić za zadania Crowdflower w Ysense?

Pamiętaj, że w kwestii zadań wszystko zależy od czasochłonności i trudności. Nie mniej, łatwo możemy określić, że standardowy zarobek na zadaniach CrowdFlower wynosi 1-3$ za godzinę pracy. Wydaje się, że nie jest to dużo, jednak liczba dostępnych zadań jest naprawdę duża, dlatego jedyne, co nas ogranicza w zarabianiu to czas, jaki możemy na to poświęcić.

Sprawdź:   Świat Opinii

Czy moje dane osobowe w serwisie Ysense są bezpieczne?

Wszystkie dane przekazywane Ysense są w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się, że zostaną ukradzione lub wykorzystane w niewiadomym celu. Wszystkie informacje, których potrzebuje firma, zbierane są w celach wyłącznie statystycznych. Ponadto na bazie przedstawionych danych system ocenia, czy jesteśmy uprawnieni do wypełnienia danej ankiety.

Warto nadmienić, że proceder tego typu uprawia znaczna część, dobrze znanych nam firm takich, jak Facebook, czy Google. Niemal wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują naszych danych do tego, aby opracowywać lepiej dostosowaną do naszych wymagań ofertę.

Wypłata środków z Ysense

Minimalny próg wypłaty w Clixsense to 10 dolarów, a płatność spływa na konto bankowe użytkownika w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Do wyboru są takie procesory płatności, jak Payoneer, Skrill, Karta Tango, czy Payza. Opłaty manipulacyjne wynoszą odpowiednio 2 dolary, 1% wartości przesyłanej kwoty, na kartę Tango przelew jest darmowy, 2,9% wartości kwoty + maksymalnie 4 dolary.

Ysense jest jak najbardziej realnym, w pełni wypłacalnym przedsiębiorstwem, dzięki któremu otrzymujemy nieograniczone możliwości zarabiania w internecie. Na każdym kroku otrzymujemy szczegółowe instrukcje i wyjaśnienia, dzięki czemu mamy pełną świadomość tego, co jest wykonywane. Ponadto zadania i ankiety nie są trudne, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić każdemu ten sposób zarobku.

 Kliknij i zarejestruj się w Ysense


  43 Komentarze do wpisu "Ysense (ClixSense) – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł"

  • zarabianie w internecie

   Mam do ciebie małe pytanko,jak zacząć z blogowaniem, jeśli nie mam znajomych, którzy interesują się ta tematyką? Jakie były twoje początki?? 😉

  • Jacek

   Zarabiam w Clixsense od ponad roku. Zrealizowałem już dwie wypłaty na Payoneer i jestem zadowolony z serwisu. Szkoda, że nie ma polskiej wersji językowej tylko, ale da się to przeżyć. Czytałem sporo negatywnych opinii na temat Clixsense ale według mnie piszą to osoby, które nie zarejestrowały się nawet w Clixsense… Warto przetestować serwis i zarejestrować się i zarabiać. Najwazniejsze, że firma jest wypłacalna…

   Pozdrawiam.
   J

  • Szymon

   Czy ktoś z Was zarobił już na wypełnianiu ankiet ?

  • Wera

   Interesuje mnie program partnerski w ClixSense. Ktoś może przybliżyć mi więcej informacji?

  • Klaudia

   Czy jest możliwa wypłata w paypal?

  • wede

   a jak juz znudzi mi sie to ponosze jakies koszta?

  • Karol

   Uważam,że strona do zarabiania jest bardzo fajna dla początkujących.
   Nie ponosi się żadnego ryzyka rejestrując się, nie inwestuje. Do tego po 3 miesiącach braku aktywności na stronie konto kasuje się automatycznie.

  • Rena

   ClixSense to bardzo fajna platforma, wypłaca pieniądze systematycznie 🙂

  • Mateusz

   Sporo przydatnych informacji o Clixsense również jest na innych blogach jak np: http://www.pracawsieci.net/clixsense-poradnik/. Znalazłem sporo opinii na forach i większość osób chwali sobie Clixsense więc i ja po dokładnym sprawdzeniu strony i opniii postanowiłem się zarejestrować i zacząłem zarabiać swoje pierwsze dolary.

  • Runek

   Fajnie,że rejestracja jest całkowicie darmowa, można na spokojnie zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Jest również wszystko legalne, więc nie ma się czego obawiać. 🙂

  • maxir

   Jak można pozyskiwać osoby polecone w Clixsense? Macie jakieś swoje „tajne” sposoby? 🙂

  • Kamil_W

   Ponawiam pytanie,ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Czy ponosi się jakieś opłaty związane z rezygnacją?

  • Tomaszek6

   Ja zarobiłem. Wypłacałem już 3 razy, zawrotne kwoty to nie były, ale powoli zaczyna się coś dziać.

  • Emil

   Można przez payza, skrill, paytoo, tango card, payoneer 🙂

  • Natka

   Według mojej opinii, ClixSense to bardzo fajna strona do zarabiania. Wystarczy kilka minut dziennie systematycznie poświęcać czas, a do naszej kieszeni wpadnie kilka $ 🙂
   A Wy jak zarabiacie? Wypełniacie ankiety,czy wolicie płatne zadania ? 🙂

  • Wala

   Ależ skąd… Członkostwo jest darmowe, to dlaczego byś miał ponosić jakieś koszta? Można w każdej chwili zrezygnować.

  • Przemek

   Wczoraj sie zarejstrowałem, i udało mi sie zarobic 2,37. Dzisiaj 2 dzień i nie moge sie zakwalifkowac do zadnej ankiety, a dzisiaj ich było moze 5 tylko. zero taskow do wykonania. a crowdflower nie moge sie zalogowac

  • Jasia

   Hejka Natka 🙂 Ja też bardzo lubię ClixSense, ostatnio się mega wciągam w wypełnianie ankiet i chyba tylko to preferuje. Nie zajmuje mi to dużo czasu, a widzę efekty, więc mogę polecić wszystkim co chcą zarobić dodatkową kasę 😀

  • Tadek

   A co powiecie o koncie premium? Myślcie,że warto zainwestować? Kusi mnie na opcja,ale nie jestem pewien czy dobrze na tym wyjdę. (Muszę dodać,że często korzystam z ClixSense i jestem tam dość aktywny) Liczę na waszą pomoc.

  • Norbert

   Siema Tadek. Z własnego doświadczenie wiem,że się opłaca. Na rok konto premium wychodzi 17$ więc w skali miesiąca,to grosze. Więc próbuj, a na pewno nie będziesz żałował.

  • Jarek23

   Chciałbym się Was zapytać czy są jakieś limity dotyczące pozyskiwania nowych poleconych osób?

   • Mia

    Nie ma ograniczeń, można mieć tylu poleconych ile tylko się nam uda zdobyć. Warto mieć więcej, wtedy dużo zarobimy na stronie clixsense.

  • Xavi

   Nie ma żadnych limitów, możesz pozyskiwać tyle osób ile chcesz 🙂

  • Funia

   Hej chciałabym zapytać, czy wyższy poziom w taskach powoduje większą ilość otrzymywanych reklam/ ankiet? Czy nie ma to nic do rzeczy?

  • Kama22

   Hej. Chciałabym zapytać jak to jest,że jednego dnia mam jedną ankietę, albo całkowity przestój,a drugiego nawet 5 ? Intryguje mnie to bardzo.

   • Dawid

    Wszystko zależy od tego ile firm zleci ankiety clixsense. Jeśli jest dużo ankiet, to znaczy, że dostali dużo zleceń, a czasami po prostu jest przestój i mało dostają. To normalne według mnie.

  • yoyo

   Z tego co się orientuje,to nie ma to nic do rzeczy.

  • Marcin

   Siemka,
   którym ze sposobów mogę wypłacać pieniądze bezposrednio na moje konto i ile to kosztuje ?

   Pozdrawiam

  • ziolone_pole

   Ja też tak mam, nie denerwuj się, bo nic nie zrobisz. Ja jednego dnia miałam combo i dostałam aż 10,także wiesz.

  • missek

   Siema. Mam pytanie odnośnie tego, czy możliwe jest zawirusowanie komputera przez wypełnianie ankiet?

   • Szymon

    Nie ma takiej opcji, serwis jest odpowiednio zabezpieczony i wszystkie dane jakie tam podajesz są bezpieczne. Serwis jest chroniony przez szyfrowanie i klucz SSH, dzięki któremu witryna jest bezpieczna.

  • mufinka25

   Wydaje mi się,że nie. Uważam,że takie strony powinny być doskonale zabezpieczone…

  • Natalia

   a ja się zalogowałam i nie przyszedł mi link aktywizujący konto. ktoś tak miał? proszę o odpowiedz

  • Szymon

   Dobry blog !

  • MArcelo

   Mi też nie przyszedł link aktywacyjny do ClixSense, ale ponowiłem prośbę i znalazłem go w spamie. Sprawdź może u Ciebie też tak było.

   • Monika

    Jak nie mogę znaleźć czegoś na poczcie, to wpisuję nazwę firmy w wyszukiwarce poczty i wtedy znajduje maila niezależnie od tego w jakim katalogu się znajduje. Polecam ten sposób.

  • Darek

   To jest częsty problem na tego typu witrynach. Ludzie rezygnują z wypełniania ankiet i oznaczają stornę jako spam, wtedy inni użytkownicy danej poczty też tam dostaną wiadomość od Clixsense. Zawsze sprawdzam spam jak rejestruje się na nowej stronie.

  • Edi

   Super, że rejestracja i korzystanie z clixsense jest darmowe, bo jak by trzeba włożyć hajs na początek, to dużo osób mogłoby się zrazić.

   • Galicjusz

    W większości serwisów tak jest, teraz to już swego rodzaju standard, że serwisy nie pobierają opłaty na wstępie. Ważniejsze jest to, że na clixsense szybko możemy zarobić na pierwszą wypłatę, to nabardziej zachęca do dalszej współpracy.

  • Andri

   Clixsense zbiera świetne opinie i nic dziwnego, to jest taka strona, że chce się tam wchodzić. Zarabianie na niej jest przyjemne, często jest więcej niż jedna możliwość zarobienia, to się chwali. Polecam!!!

  • Mia

   Wypłatę z clixsense otrzymałam bardzo szybko. Po kilku dniach pieniądze były na moim koncie.

  • Michu Wilku

   Jak się wypłaca pieniądze z clixsense? Jak już zbieram pewną kwotę, to chciałbym je wypłacić.

   • Emil

    Jak uzbierasz minimum wymagane przez Clixsense, to możesz wypłacić na jedno z kilku kont internetowych. Do twojej dyspozycji są Payoneer, Skrill, te są najbardziej popularne. Jak nie wiesz jak założyć te konta, to na tej stronie można znaleźć artykuł o tym.

Odpowiedz

Twój email nie będzie opublikowany.