ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł

Zarabianie przez internet

Komentarze

Clixsense jest potentatem wśród firm umożliwiających łatwy zarobek w internecie. Na szczególną uwagę zasługują pozytywne opinie uczestników programu. Dzięki tej firmie każdy może zarobić swoje pierwsze pieniądze, nie ruszając się z domu, wystarczy jedynie poświęcić kilka minut dziennie, aby móc cieszyć się zastrzykiem gotówki nawet na poziomie 100 – 250 zł / miesięcznie.

Clixsense na rynku funkcjonuje już od 2007 roku, co pozwoliło poznać firmę 5 milionom użytkowników na całym świecie. Łączna kwota zarobiona przez osoby zarejestrowane w Clixsense sięga 15 milionów dolarów, co jest bezpośrednim wyznacznikiem możliwości, jakie oferuje program. Warto zaznaczyć, że firma ta jest w pełni wypłacalna, dlatego w każdej chwili można skorzystać z tej opcji zarobku.

 Kliknij i zarejestruj się w Clixsense w 30 sekund!

Możliwości na zarobek w Clixsense jest wiele, oto poszczególne z nich:

  • wykonywanie płatnych, codziennych zadań, za które stawka wynosi od 0,01 do 0,70 dolara,

  • wypełnianie płatnych ankiet, gwarantujących zarobek na poziomie 0,90 dolara, czas wypełnienia ankiety waha się w granicach 5-20 minut,

  • klikanie w reklamy, które przy standardowym koncie gwarantują wzrost salda konta o 0,02-0,03 dolara,

  • zarabianie poprzez polecenia. W tej kwestii zarobek wynosi 2 dolary za każdą poleconą osobę.

  • Wykupienie GlixGrid, czyli 30 szans na wygranie 10$.

Przykładowo za wypełnienie ankiety Clicksense płaci 0.80$ w przeliczeniu na złotówki za kilka minut czasu daje to niezłe pieniądze:

Jak zacząć zarabianie z Clixsense?

Aby rozpocząć zarabianie na platformie Clixsense, Wystarczy się zarejestrować na stronie Clicksense pod tym linkiem. Warto jednak być w tej kwestii uważnym, ponieważ na jednym adresie IP może być zarejestrowane tylko jedno konto użytkownika.

Platforma dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, jednak do poruszania się po niej wystarczy podstawowa znajomość tego języka lub umiejętność użytkowania Google Translate. Bardzo przydatnym narzędziem jest ClixAddon. Dzięki niemu zawsze otrzymasz nowe powiadomienie, kiedy pojawi się nowe zadanie do wykonania.

Sprawdź:   Neteller

Czy rejestracja w Clixsense coś nas kosztuje?

Nie, korzystanie z Clixsense jest w pełni darmowe. Zarówno rejestracja, jak i otrzymywane w zamian możliwości nie wymagają poświęcenia środków pieniężnych. Ponadto zarabianie w programie jest w pełni legalne, dlatego nie musisz się niczego obawiać.

Ankiety – szybki sposób na gotówkę

Ankiety, które wypełniamy w ramach współpracy z Clixsense nie wymagają wiedzy specjalistycznej, a co za tym idzie – zarabiać w ten sposób może każdy! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie są one ograniczone obszarowo, dlatego ankietę wypełnisz bez względu na miejsce zamieszkania.

Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów! Wyjątek stanowią kraje rozwijające się, gdzie stawki są zmniejszone do odpowiednio 0,3 i 2,5 dolara.

Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika. Dzięki temu otrzymasz maksymalną ilość arkuszy dostępnych dla Twojej lokalizacji i powiększysz swój portfel.

Jak rozpocząć wypełnianie zadań w Clixsense?

Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.

Teraz wybierz zadanie, które chcesz wykonać. Następnie zostaniesz przeniesiony na CrowdFlower – rozwiązanie oferowane przez firmę partnerską. Zarejestruj się na otwartej stronie i zaloguj się na swoje konto.

Po poprawnym zalogowaniu system przeniesie Cię na stronę wybranego zadania. Znajdziesz tam dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, co musisz zrobić. Po zakończeniu pracy do Twojego konta zostanie dodana przypisana do zadania kwota.

Ile można zarobić za zadania Crowdflower w Clixsense?

Pamiętaj, że w kwestii zadań wszystko zależy od czasochłonności i trudności. Nie mniej, łatwo możemy określić, że standardowy zarobek na zadaniach CrowdFlower wynosi 1-3$ za godzinę pracy. Wydaje się, że nie jest to dużo, jednak liczba dostępnych zadań jest naprawdę duża, dlatego jedyne, co nas ogranicza w zarabianiu to czas, jaki możemy na to poświęcić.

Sprawdź:   Getresponse - Funkcjonalności autorespondera do e-mail marketingu

Czy moje dane osobowe w serwisie Clixsense.com są bezpieczne?

Wszystkie dane przekazywane Clixsense są w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się, że zostaną ukradzione lub wykorzystane w niewiadomym celu. Wszystkie informacje, których potrzebuje firma, zbierane są w celach wyłącznie statystycznych. Ponadto na bazie przedstawionych danych system ocenia, czy jesteśmy uprawnieni do wypełnienia danej ankiety.

Warto nadmienić, że proceder tego typu uprawia znaczna część, dobrze znanych nam firm takich, jak Facebook, czy Google. Niemal wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują naszych danych do tego, aby opracowywać lepiej dostosowaną do naszych wymagań ofertę.

Wypłata środków z Clixsense

Minimalny próg wypłaty w Clixsense to 10 dolarów, a płatność spływa na konto bankowe użytkownika w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Do wyboru są takie procesory płatności, jak Payoneer, Skrill, Karta Tango, czy Payza. Opłaty manipulacyjne wynoszą odpowiednio 2 dolary, 1% wartości przesyłanej kwoty, na kartę Tango przelew jest darmowy, 2,9% wartości kwoty + maksymalnie 4 dolary.

Clixsense jest jak najbardziej realnym, w pełni wypłacalnym przedsiębiorstwem, dzięki któremu otrzymujemy nieograniczone możliwości zarabiania w internecie. Na każdym kroku otrzymujemy szczegółowe instrukcje i wyjaśnienia, dzięki czemu mamy pełną świadomość tego, co jest wykonywane. Ponadto zadania i ankiety nie są trudne, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić każdemu ten sposób zarobku.

 Kliknij i zarejestruj się w Clixsense

 

MArcelo
Marzec 03,2019 21:03
Mi też nie przyszedł link aktywacyjny do ClixSense, ale ponowiłem prośbę i znalazłem go w spamie. Sprawdź może u Ciebie też tak było.
Szymon
Lipiec 07,2018 15:07
Dobry blog !
Natalia
Lipiec 07,2018 18:07
a ja się zalogowałam i nie przyszedł mi link aktywizujący konto. ktoś tak miał? proszę o odpowiedz
mufinka25
Styczeń 01,2018 11:01
Wydaje mi się,że nie. Uważam,że takie strony powinny być doskonale zabezpieczone...
missek
Styczeń 01,2018 11:01
Siema. Mam pytanie odnośnie tego, czy możliwe jest zawirusowanie komputera przez wypełnianie ankiet?
ziolone_pole
Styczeń 01,2018 11:01
Ja też tak mam, nie denerwuj się, bo nic nie zrobisz. Ja jednego dnia miałam combo i dostałam aż 10,także wiesz.
Marcin
Grudzień 12,2017 12:12
Siemka, którym ze sposobów mogę wypłacać pieniądze bezposrednio na moje konto i ile to kosztuje ? Pozdrawiam
yoyo
Listopad 11,2017 09:11
Z tego co się orientuje,to nie ma to nic do rzeczy.
Kama22
Listopad 11,2017 09:11
Hej. Chciałabym zapytać jak to jest,że jednego dnia mam jedną ankietę, albo całkowity przestój,a drugiego nawet 5 ? Intryguje mnie to bardzo.
Funia
Listopad 11,2017 11:11
Hej chciałabym zapytać, czy wyższy poziom w taskach powoduje większą ilość otrzymywanych reklam/ ankiet? Czy nie ma to nic do rzeczy?
Xavi
Listopad 11,2017 11:11
Nie ma żadnych limitów, możesz pozyskiwać tyle osób ile chcesz :)
Jarek23
Październik 10,2017 10:10
Chciałbym się Was zapytać czy są jakieś limity dotyczące pozyskiwania nowych poleconych osób?
Norbert
Październik 10,2017 10:10
Siema Tadek. Z własnego doświadczenie wiem,że się opłaca. Na rok konto premium wychodzi 17$ więc w skali miesiąca,to grosze. Więc próbuj, a na pewno nie będziesz żałował.
Tadek
Październik 10,2017 13:10
A co powiecie o koncie premium? Myślcie,że warto zainwestować? Kusi mnie na opcja,ale nie jestem pewien czy dobrze na tym wyjdę. (Muszę dodać,że często korzystam z ClixSense i jestem tam dość aktywny) Liczę na waszą pomoc.
Jasia
Październik 10,2017 13:10
Hejka Natka :) Ja też bardzo lubię ClixSense, ostatnio się mega wciągam w wypełnianie ankiet i chyba tylko to preferuje. Nie zajmuje mi to dużo czasu, a widzę efekty, więc mogę polecić wszystkim co chcą zarobić dodatkową kasę :D
Przemek
Październik 10,2017 16:10
Wczoraj sie zarejstrowałem, i udało mi sie zarobic 2,37. Dzisiaj 2 dzień i nie moge sie zakwalifkowac do zadnej ankiety, a dzisiaj ich było moze 5 tylko. zero taskow do wykonania. a crowdflower nie moge sie zalogowac
Wala
Październik 10,2017 10:10
Ależ skąd... Członkostwo jest darmowe, to dlaczego byś miał ponosić jakieś koszta? Można w każdej chwili zrezygnować.
Natka
Październik 10,2017 10:10
Według mojej opinii, ClixSense to bardzo fajna strona do zarabiania. Wystarczy kilka minut dziennie systematycznie poświęcać czas, a do naszej kieszeni wpadnie kilka $ :) A Wy jak zarabiacie? Wypełniacie ankiety,czy wolicie płatne zadania ? :)
Emil
Październik 10,2017 09:10
Można przez payza, skrill, paytoo, tango card, payoneer :)
Tomaszek6
Październik 10,2017 09:10
Ja zarobiłem. Wypłacałem już 3 razy, zawrotne kwoty to nie były, ale powoli zaczyna się coś dziać.
Kamil_W
Październik 10,2017 11:10
Ponawiam pytanie,ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi. Czy ponosi się jakieś opłaty związane z rezygnacją?
maxir
Październik 10,2017 10:10
Jak można pozyskiwać osoby polecone w Clixsense? Macie jakieś swoje "tajne" sposoby? :)
Runek
Październik 10,2017 12:10
Fajnie,że rejestracja jest całkowicie darmowa, można na spokojnie zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Jest również wszystko legalne, więc nie ma się czego obawiać. :)
Mateusz
Październik 10,2017 13:10
Sporo przydatnych informacji o Clixsense również jest na innych blogach jak np: http://www.pracawsieci.net/clixsense-poradnik/. Znalazłem sporo opinii na forach i większość osób chwali sobie Clixsense więc i ja po dokładnym sprawdzeniu strony i opniii postanowiłem się zarejestrować i zacząłem zarabiać swoje pierwsze dolary.
Rena
Wrzesień 09,2017 14:09
ClixSense to bardzo fajna platforma, wypłaca pieniądze systematycznie :)
Karol
Sierpień 08,2017 12:08
Uważam,że strona do zarabiania jest bardzo fajna dla początkujących. Nie ponosi się żadnego ryzyka rejestrując się, nie inwestuje. Do tego po 3 miesiącach braku aktywności na stronie konto kasuje się automatycznie.
wede
Sierpień 08,2017 20:08
a jak juz znudzi mi sie to ponosze jakies koszta?
Klaudia
Sierpień 08,2017 14:08
Czy jest możliwa wypłata w paypal?
Wera
Lipiec 07,2017 16:07
Interesuje mnie program partnerski w ClixSense. Ktoś może przybliżyć mi więcej informacji?
Szymon
Lipiec 07,2017 16:07
Czy ktoś z Was zarobił już na wypełnianiu ankiet ?
Jacek
Czerwiec 06,2017 10:06
Zarabiam w Clixsense od ponad roku. Zrealizowałem już dwie wypłaty na Payoneer i jestem zadowolony z serwisu. Szkoda, że nie ma polskiej wersji językowej tylko, ale da się to przeżyć. Czytałem sporo negatywnych opinii na temat Clixsense ale według mnie piszą to osoby, które nie zarejestrowały się nawet w Clixsense... Warto przetestować serwis i zarejestrować się i zarabiać. Najwazniejsze, że firma jest wypłacalna... Pozdrawiam. J
zarabianie w internecie
Wrzesień 09,2016 19:09
Mam do ciebie małe pytanko,jak zacząć z blogowaniem, jeśli nie mam znajomych, którzy interesują się ta tematyką? Jakie były twoje początki?? ;)

Napisz komentarz

Jak zarobić pieniądze przez internet - [10 sposobów]
Zarabianie na grach internetowych - 5 pomysłów
Getresponse - Funkcjonalności autorespondera do e-mail marketingu
iSay - Panel z ankietami
Panel Opinie.pl z płatnymi ankietami
Toluna – Panel z ankietami
GreenPanthera - Zarabiaj na płatnych ankietach
ClixSense – Opinie i poradnik. Jak zarobić 100-250 zł
MYIYO
NeoBux
Skrill
Neteller
PayPal
Click2Pay
Imas OnLine