2

Click2Pay

Click2Pay to z pewnością jeden z najczęściej używanych opcji bankowych w kasynie, opierającym się na najnowocześniejszej technologii szyfrowania i o najwyższych standardach ochrony prywatności. Rejestracja i prowadzenie rachunku jest oczywiście całkowicie bezpłatne.

Szybkość, bezpieczeństwo i popularność wśród graczy kasyn online, to właśnie cechuje tego operatora. Rejestracja w tym systemie ograniczona jest do wypełnienia prostego formularza rejestracyjnego i można korzystać całkowicie za darmo ze swojego portfela.

Doładowanie konta odbywa się za pomocą kart płatniczych takich jak Visa czy Master Card lub tradycyjnym przelewem internetowym. Jest niestety minus i to duży jeśli chodzi o opłaty za deponowane środki; jest to 20$ od każdej wpłaty, także warto wpłacać kwoty wyższe od razu niż kilka niższych ze względu na ponoszone wysokie koszty. Koszt deponowania środków naliczany jest niezależnie od tego jaką metodę deponowania środków wybierzemy. Deponowane przez nas środki są natychmiast dostępne i można z nich korzystać.

Click2Pay stawia na bezpieczeństwo i to jest plus. Wszystkie podawane informacje przekazywane wyłącznie bezpiecznym łączem SSL. Dane są chronione 128-bitowym kluczem, który jest najwyższym poziomem zabezpieczenia. Najwyższa technologia stosowana przez serwis minimalizują możliwość dokonywania oszustw.

[kkstarratings]

 
Przeczytaj również:  Myiyo - Opinie i Poradnik. Zarabianie na ankietach.
marcindev
 

Click Here to Leave a Comment Below 2 comments
Tomy34 - 4 lipca 2017

Chciałbym zacząć korzystać z Click2Pay i zastanawiam się czy to dobra opcja…
Macie jakieś pozytywne zdanie na ten temat? Czy gwarancja bezpieczeństwa jest aż tak duża jak zapewniają ?

 

Reply
Niko - 19 września 2017

Dołączam się do pytania, co sądzicie o Click2Pay ?

 

Reply

Leave a Reply: